Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikertelen (? ) gyökérkezelés...

Sikertelen (? ) gyökérkezelés terhesség alatt, járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon lyukas fogam, ami olykor-olykor fájt. Rászántam magam a fogorvosra, de sajnos megnyílt a fogbél, így nem lehetett tömni, gyökérkezelte. Ez tegnap volt és azóta folyamatosan nagyon fáj a fogam... A doki szerint normális és adjak rá pár napot, hogy megnyugszik. Addig is kétségbe vagyok esve, mert nem nagyon akarok gyógyszert szedni... Csak éjjel vettem be egy paramaxot (paracetamol) mert nem bírtam aludni. Mi lesz így velem? Járt már valaki így? Húzás lett a vége? 16hkm

2017. febr. 22. 14:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem jobb oldalt alul három fogam hiányzik amiből az egyik bölcsesség fog volt. De nem bánom inkább ki húzattam mind hogy szenvedjek vagy hogy orvosságot kelljen be vennem ami árt a babának 9+5h .
2017. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!