Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Laevolac szirup nem árt a...

Laevolac szirup nem árt a babának!?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok tegnap be görcsölt a hasam nagy nehezen tudtam csak wcre menni akkor se sok minden jött. Ma egész nap úgy érzem hogy mennem kell de semmi nem jön. Ettem zabpelyhet, szilva lekvárt cukros meleg tejjel, joghurtot, rostos inni valót és sok vizet. Szerintetek várjak még hátha lesz valami gyógyszer nélkül?

Nagyon féltem a babám de ha a székrekedésem többet árt neki mint a gyógyszer akkor be veszem


2017. febr. 22. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem árt neki, hiszen ez nem felszívódó gyógyszer.

Szoptatós kismamáknak is ezt ajánlják székrekedésre.

2017. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy árt, nem is gyógyszer, csak tejfehérje van benne, ami a tejtermékekben is, nézd meg a dobozát.
2017. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ár, nyugodtan használhatod. Azért nem kell mindent az "ördögtől valónak" képzelni csak mert terhes az ember lánya.
2017. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!