Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma 8 hetes és 6 napos terhes...

Lizus1 kérdése:

Ma 8 hetes és 6 napos terhes vagyok ma reggel egy nagyon pici rozsaszines vérzésem volt a bugyin nem látható csak a WC papíron lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem hogy 7 hetesen 2 napig barnáztam akkor el is mentünk dokihoz aki látott is egy pici vért de azt mondta nincs baj volt szivhangja is a babának kaptam arefamot napi 1 hüvelybe és most kicsit ideges vagyok hogy ez most mi?

2017. febr. 23. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ismét orvos! Én is barnáztam kétszer az elején...napi 2 arefam. Reggel szájon át este pedig hüvelybe.

De feltétlenül szólj az orvosodnak!

2017. febr. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy külföldön nem így működik, az arefamot is az én kérésemre írta fel hogy megnyugtasson most voltam megint pisilni de most semmit nem látok de Hàt akkor is tiszta ideg vagyok hogy ez mitől lehet
2017. febr. 23. 06:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy sima vizsgálat azért kéne. Mindenképp el kellene menned. Nem biztos, hogy baj van, de jobb képben lenni.
2017. febr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kulfoldon is van ugyelet ( mivel en is kulfoldon lakom es voltam ugyeleten )

A verzo terhes not a vilagon mindenhol ellatjak !

2017. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Orvos! Lehet hogy nincs baj de nekem kezdodo veteles volt. Verzes sosem normalis.
2017. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most elmúlt nincs vérzés se semmi csak a szokásos fehér folyás de megvárom a holnapot mert megyek haza Magyarba és akkor elmegyek egy UH-ra
2017. febr. 23. 10:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Remélem minden rendben van Veletek. Menj orvoshoz és majd írj mi a helyzet. Orvoshoz mindenképp menj. Ha a nap folyamán még latsz vérzést, menj azonnal ügyeletre.

Vigyázz magatokra!

2017. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En ugyan igy voltam most orvosságot szedek,babának semmi baja sincs! De biztosabb ha az orvos megnéz ! 9+4h.
2017. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek mindenféleképpen írok megígérem :) holnap este 6-ra kaptam időpontot ma este utazunk haza szoritsatok hogy minden rendben legyen :)
2017. febr. 23. 13:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Nah sziasztok lányok voltam dokinál meg múlthét pénteken akkor 28mm volt a kis csepség nem látott vért lehet csak kicsit megerőltettem magam ma vagyunk 10 hetesek sok puszi mindenkinek :)
2017. febr. 28. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!