Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7napaj teszteltem erös pozitiv...

7napaj teszteltem erös pozitivat, azota minden nap tesztelek, de még egyszer sem volt olyan erös, alig látható pozitiv megvan minden reggel, mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Szia! Ezt a kérdést én írtam tegnap. Eszméletlen sokat segítettek a lányok, és igazuk van, hogy már ilyenkor nem szabad tesztelgetni.

Én is azt hittem, hogy egyre erősebb lesz, míg a tegnapi Gabriell, csak halványka volt, bár igaz, hogy szinte már a csepegtetés pillanatában elkezdett kúszni, és számomra csak egyedül ez az egy tesz volt az ijesztő.

Ne félj, minden rendben van, és te is hagyd abba ezt a felesleges pénzkidobást. Állj pozitívan a dolgokhoz, minden rendben lesz.

2009. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyit tesztelni.Én mindig csak egy tesztet csináltam, háromszor voltam babás, és mindig az is voltam.A poz. teszt az babát jelent.Inkább lassan látogasd meg a dokidat, már lehet látni az uhán.Ne aggódj, és ne tesztelj, felesleges!!!Halvány teszt is jó egyébként ha pozitív.

Minden jót.

36 hetes.

2009. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!