Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok,...

28 hetes kismama vagyok, reggel mikor felkeltem és belenéztem a tükörbe azt láttam, hogy az egyik szemgolyó fehér részén, egy búzaszemnyi bevérzés látható, menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem mostanában elég nyugtalanul alszom, sokszor felébredek éjszaka és nehezen alszom vissza! Ez lehet a kialvatlanság miatt? Másnak is volt már ilyen a terhessége alatt? Menjek vele orvoshoz, vagy ne tulajdonitsak nagy jelentősséget neki??
2009. jan. 12. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, meg van is amióta megszültem :) :)

fáradságtól, megeröltetéstől van, majd felszívódik.

2009. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges vele orvoshoz menni. Nekem is van ilyen de hamar elmúlik. Attól jön elő, ha megerőltetem a szemem. Már tudom előre, hogy kijön.

20 hetes kismami

2009. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem romlik, akkor ne menj dokihoz. Ha pár nap alatt nem jön helyre, akkor viszont menj. Nekem a kötőhártya gyuszim szokott így kezdődni.

Tegyél rá kamillatea filtert, vagy mosogasd kamilla teával.

2009. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ez terhesség előtt is előfordult, ha sokat számítógépeztem, vagy nagyon kellett koncentrálnom sokáig valamire.. pár nap alatt eltűnik általában, de van hogy 1 hét alatt. Eddig még nem volt különösebb bajom miatta.

Üdv: 20 hetes kismama

2009. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!