Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok, még...

12 hetes terhes vagyok, még nem voltam fogorvosnál! Van lyukas fogam! Ha szurit kapok nem lesz baja a babámnak? Mikor menjek egyáltalán el?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy kötelező elmenni,de én akkor is féltem!És attol is félek,hogy nehogy szuri nélkül csinálja!Hogy szokott ez egyáltalán történni?
2008. okt. 11. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, ne aggódj. Mond meg az orvosnak hogy babát vársz,és akkor olyan szurit ad ami nem árt a babának.

egy szintén 12 hetes kismami

2008. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ezután megyek még, eddig nem voltam. Nekem azt mondta a védőnő, hogy vigyem magammal oda is a kismama könyvemet, bele is fog a jegyezni vmit a fogorvos. Amúgy nekem is van lyukas fogam, szerintem kettő is. Olvastam vhol, hogy az orvos tud olyan spec. kismamáknak való injekciót adni, ami nem káros a babára. Szólni kell neki előre. (11 hetes)
2008. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, kimondottan olyan érzéstelenítést fog adni a doki, ami nem fog ártani a dokinak. Sok kismamának a terhesség alatt megromlanak a fogai, és épp úgy tudják kezelni őket, mint nem terhesen.
2008. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Nekem 6 hetesen kellett fogat húzatni és szóltam a dokinak, hogy terhes vagyok. Azt mondta, hogy egyébként az első és utolsó trimeszterben nem szoktak fogászati beavatkozást végezni csak indokolt esetben. De nyilván már egy lyukas fog az indokolt, hogy be kell tömni főleg ha fáj is. Lydocain injekciót adott, mert azt lehet terhesség alatt adni. Szóval menj nyugodtam már a 3 hónapot be is töltötted és vidd a kiskönyvedet is.
2008. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!