Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7hetes terhes vagyok. Múlt...

6-7hetes terhes vagyok. Múlt héten lett vége egy megfázásomnak, ami majdnem 2hétig tartott. Most megint beteg vagyok, lázam nincs, csak max 37.5 hőemelkedésem, és köhögök. Árthat-e ez a babának?

Figyelt kérdés

Azt is szeretném még tudni, hogy mivel gyógyítsam magunkat??

Vettem csipkebogyóteát,pickwick filtereset,úgy hallottam az segít.Kell bele citrom,méz, cukor vagy ilyesmi?


2008. okt. 11. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A terhesség megviseli a szervezetet,ezért gyakori főleg az elején az enyhe megfázás.A hőd a terh. miatt is magasabb pár tizeddel és ez így is lesz a végéig.Csipke vagy hársfa tea jó,de a koffeines pl Pickwic,Lipton ... nem ajánlott nagy mennyiségben.Méz,citrom is jöhet,esetleg kamillás gőzölés,párologtatás a lakásban,Oscillococsinum és terhes vitamin.Hurutus köhögésre nekem a kakukkfű szirup vált be.
2008. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, a baba védett helyen van, nem árt neki sem, max. egy nagyon magas láz, ami vetéléshez, koraszüléshez vezethetne.

Én 22 hetesen estem bele ebben a náthás dologba, de szerencsére 4 nap alatt átment rajtam. Én ezeket csináltam:

- sok meleg, mézes, citromos tea

- fokhagymás kenyér

- sok pihenés a paplan alatt

- ha vehetsz ülőfürdőt, akkor bátran áztasd magad

- ha eldugul az orrod, akkor Sterimar, ezt kismamák is használhatják

- kamillával inhalálhatsz.

2008. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. A 2 is jókat írt csak az ülőfürdőnél figyelj rá,hogy ne legyen túl meleg a víz,mert a hosszantartó meleg alhasi vérbőséget okoz,ami ilyenkor árthat.
2008. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem érdemes megpróbálnod homeopatiával. Azt a terhesség alatt is lehet.


[link]

[link]

[link]


12 hetes kismami

2008. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köhögésre nagyon jó még a Stodal szirup, ami egy homeos készítmény.Nagyon jó én azt vettem be.
2008. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát.

Hál istennek nincs lázam, csak hőemelkedésem. A torkom sincs már begyulladva.Csak folyik az orrom.Csipkebogyóteát ittam mézzel,meg Tantum Verdét kapott barátom gyógyszertárba.Úgy néz ki használ,csak az orrom ne folyna!:)

Köszi mégegyszer a nyugtató szavakat.

2008. okt. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!