Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt volt vkinek a...

Terhesség alatt volt vkinek a pajzsmirigyével gond?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, 25 hetes kismama. Soha nem volt gondom vele, most magas pulzusszam miatt vért vettek pajzsmirigyműködésre, jöv héten lesz eredmény valamelyik nap.


Volt valakinek ilyen? Veszélyes a babára? :( nagyon aggódom! :(


2017. febr. 24. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a magas pulzusszám? Terhesen simán lehet 100 fölött is, ha izgulsz, amikor nézik, 120-130 is, én is ennyire izgulós vagyok.


Nekem amúgy alulműködésem van, szedek rá gyógyszert terhességtől függetlenül. Előtte-alatta-utána is. Be kell állítani és nem okoz gondot a babának. Nálad meg már biztos nem, mert a babád pajzsmirigye már önállóan működik, a terhesség elején lehet gond, alulműködés esetén. (A magas pulzus meg inkább túlműködésre utal, de az is csak akkor, ha az izgulás nem volt tényező, amikor mérték.)

2017. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szedek rá Letrox-ot. Már a terhesség előtt is szedtem azért, hogy lehessen babánk, és terhesen is végig szednem kell. A TSH-m így 1,00-1,65 közötti.
2017. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!