Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy csomó mindenem,...

Van egy csomó mindenem, szerintetek hol tudnám átadni vagy értékesíteni?

Figyelt kérdés
Ismerem a kifogást,de valami olyasmi oldalra gondoltam ami baba-mama oldal v ilyesmi.En nem ismerek ilyet
2017. febr. 24. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Jofogás, facebook különböző csoportjai, vagy bababörze,piac stb
2017. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a jófogáson a baba-mama kategóriában lenne a legjobb. Vagy ha az Admin engedi (nem tudom, hogy szabályos-e), akkor itt is felsorolhatod talán.
2017. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismerem a jofogast.Csak az nekem nem tipikus baba-mama oldal!Már egy csomó mindent odaadtam a védőnő én,de vannak olyan dolgok amiket,azért el szeretnék adni(etető szék, pihenő szék (Fisher procedúra) autós ülés (Fisher price),bébi őr (Philips),Adamo hinta,jatszoszonyeg) Nekem két kisfiam van és már nem szeretnénk többet,viszont mindent ujjonnan vettünk meg.
2017. febr. 24. 14:28
 4/7 gabriell88 ***** válasza:
Facebook adok veszek baba mama , rengeteg ilyen oldal can. Én is sok mindent ilyen oldalakról vettem
2017. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondanal neveket?!
2017. febr. 24. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Például: Baba-kismama, adok, veszek, cserélek.
2017. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom
2017. febr. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!