Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert rossz a verkepem, ha...

Miert rossz a verkepem, ha szedek egy csomo vitamint es nem vagyok beteg se?

Figyelt kérdés
Monocita,granulocita magas,vorosvertest alacsony. Pedog tomom magam vassal is. :(
2016. máj. 5. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt az orvosoddal beszéld meg. Gyulladás, felszívódási zavar és 100 egyéb állapot is állhat a háttérben.

Bizonyos értékek pedig terhesen romlanak és nem számít kórosnak.

2016. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Terhesen nekem is mindig volt 5-6 eltérés a labor papíron. Nőgyógyász látta, a 24 hetes ijesztő volt az akkor volt vagy 8 eltérés is, azt mondta 24 hetesen egész jó vérképnek számít. Nagy eltéréseim nem voltak. Pár tized max.

Gondolom úgyis megmutatod az orvosodnak, ha szükségesnek gondolja elküld további vizsgálatra.

Vörösvértest 4 tizeddel volt alacsonyabb, hemoglobin vagy 110 körül volt, a vasam pedig rendben volt, 19 volt. :)

2016. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 hetesen nem volt elteres,most 24 hetesen ezek vannak. Pedig olyan jol erzem magam,tele vagyok energiaval.
2016. máj. 5. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Dokival megbeszéledy aztán megmondja, ha van teendő. De sok értek terhesen normális, hogy más. Ne idegeskedj előre, mutasd meg dokinak.
2016. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 24 hetes leletemen 15! Csillaggal jelölet értékem lett, többek között verszegeny vagyok, magasabb a koleszterintem, de a vedőnő és a dokim is azt mondta hogy teljesen jók ezek az értekek. Vasat persze szedek, de előző 2 terhességemnél is vérszegény voltam. Szerintem ne várd el hogy minden értéked klappoljon hisz kismama vagy, teljesen máskepp működik ilyenkor a szervezet.
2016. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!