Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes tesztet csinálni?...

Érdemes tesztet csinálni? Vagy várjak a következő menszeszig? Honnan tudhatom meg hogy biztos terhesség e?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok. 22 naponként jön meg mindig, most 6 napot késett, de megjött. Első nap barna folyás 2.nap vérzés, 3-4.nap barna folyás. Állandóan aludnék, hányingerem van, szédelgek. A melleim néha feszülnek. Tipikus terhes tünetek. De ha csinálok tesztet és negatív? De mégis terhes vagyok, mert valamiért nem mutatja, hogy győződhetnék tutira meg a terhességről?
2010. máj. 9. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Azt hiszem nevezhetlek sorstársnak :)

Nálam is ugyanez a helyzet, viszont én csináltam tesztet és negatív lett. Nem értem mi lehet velem.

2010. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia. Akkor te most mit fogsz csinálni? Ettől tartok én is hogy neg.lesz a teszt. Viszont ha meg terhes vagyok, akkor életmódot kell váltani.Kevesebb munka, nem cipelés, stb... De most akkor mi is legyen?
2010. máj. 9. 15:21
 3/10 anonim ***** válasza:

El kellene menni dokihoz, de most nekem is annyi minden jött be, hogy nem is tudom mikor jutok el.

Nálam egyébként másfél napos mensi volt, közben és azóta is folyamatos megjön érzéssel párosítva, ezért gyanakszom annyira.

2010. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én is ilyen gonddal küzdök most.

Kb 1 hete szédülök és a melleim nagyon fájnak és feszítenek.Csináltam tesztet ami negativ lett,és orvosnál is voltam.

Aki nem tudod még mondani semmi,hisz ez még a terhesség kora stádiuma,UHn még nem látszik.

Azt mondta várjak.

A mensim késet 3 napot,de most megvan.Gyengébb mint szokott de nem sokkal.De a tüneteim nem múltak,sőt jött még egy kis hátfájás is.

Én sem tudom mi van most.Ugyhogy együtt érzek veletek.

2010. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, neked nem csináltak vérvételt??
2010. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az orvos mint ír a papírodra vizsgálat után? értem a méh nagyságát stb
2010. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!Igen én is ezt kérdeztem miért nem kell vérvételre mennem.Azt mondta,hogy ha a vizelet sem mutatott semmit

akkor még a vér sem fogja kimutatni.

A papíromra azt írta,hogy 3 hét múlva vissza kell mennem,addigra már tudni fogja.És csinálnom kell még1 tesztet a jövő héten.

2010. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert a vérteszt, hamarabb kimutatja a babát.

De semmi nem írt megnagyobbodott méhről, vagy méretekről.

Nyálkahártya vastagsága stb.?

Bocsi, hogy ilyen sokat kérdezek:)

2010. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem a doki ezt mondta.A papíromra az van írva,hogy rendes nagy.A jövő héten csinálok egy tesztet megint.Ma van a harmadik nap,hogy véreztem és már múlik el.

Elég rossz ilyen kétségek közt.

És nem baj,hogy ennyit kérdezel.

Még a kérdések is segítségek lehetnek számomra.

Szia!

2010. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2010. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!