Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki sok gyümölcsöt evett a...

Aki sok gyümölcsöt evett a terhessége alatt mi lett a baba neme?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem tudományos módszer és minden terhesség más és más, csak kíváncsi vagyok. :) Első babámnál nem emlékszem hogy nagyon kívánós lettem volna talán csak a sok fánk amit leküldtem az lehetett szembe tűnőbb.. :P kisfiú lett és nagyon sokáig szenvedtem vele a rosszullétek miatt, most lényegesen kevesebb van mint az elsőnél és persze a rengeteg gyümölcsöt eszem. Sosem ettem ennyit, most vagyunk a 11. hétben. :) Kinek mi a tapasztalata? :)
2017. febr. 25. 22:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1.làny

2.fiú.

Tök ugyanolyan volt a 2 terhességem szinte minden mozzanata.Rengeteg gyümölcsöt ettem mindkettő alatt, ölni tudtam volna már áprilisban egy tál eperért,barackért:-)

2017. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 gabriell88 ***** válasza:
Első terhesség. A 14. Hétig nem tudtam megenni a húst. Viszont rengeteg gyümölcs, zöldség igen. Még most is . Mellette tej termékek. Mindenki azt mondta tuti kisfiú. Hát a 16. Héten kiderült, hogy mégiscsak nunis. Barátnőm végig hányt és sok édességet evett, szintén lányuk lesz.
2017. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami.Nem vagyok nagy gyümölcsevő,de mikor terhes lettem,mandarin,narancs minden mennyiségben.Fiam lett
2017. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Akkor nagyjából a fiúk vezetnek, minden eltérés ellenére én is kisfiúnak érzem a babócát... az elsőnél meg voltam győződve hogy lány lesz... de nem jött be :) majd pár hét múlva kiderül mindenesetre. :)
2017. febr. 26. 17:18
 15/17 anonim ***** válasza:
Off: Hát nem vicces, hogy az ember a saját tapasztalatát írja le, mert ez volt a kérdés, és lepontozzák? Az ilyen jellegű kérdésekre adott válaszoknál hogy lehet mérni a hasznosságot?
2017. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit mindenki zöldet kapott, egyvalakit nem pontoztam mert hülye válaszra nem reagálok :)
2017. febr. 26. 20:28
 17/17 anonim válasza:
A baba neme a fogantatás pillanatában el dől.0
2017. febr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!