Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet annak az oka, hogy a...

Mi lehet annak az oka, hogy a magzatot 5 hónapos korában fiúnak látja az orvos,7 hónapos korban lánynak,8 hónapos korban pedig ismét fiúnak?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm így járt, így fiús és lányos rucikat is vett a gyereknek. De ez azért elég furcsa a mai kor tudománya mellett.
2017. febr. 27. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan tökéletes még ez az ultrahangos technika.
2017. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A baba helyezkedése, UH gép minősége, orvos rutinja. De a legrutinosabbakat egy szuper géppel is megtévesztheti a baba helyezkedése.
2017. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Két lehetséges okot tudok elképzelni:

1. Valamelyik ujjacskáját látta a doki.

2. Két baba van.

2017. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire mondta pontosra az orvos? lehet,csak tippelt,mert úgy feküdt a baba,hogy nem látta. Nekem a fiam 26ik hétig úgy feküdt,hogy még tippelni sem tudtak,akkor elmentem 4D-re ott meg csak a lába közét mutogatta,az arcát végig takart.
2017. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

3-as ezek nagy csacsisagok ;)

1. Ujjacska nem tevesztheto ossze meg veletlenul sem a csontok miatt

2. Azert 2 babat nem tudnak nem eszrevenni.......

2017. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szültem, a pihenőben volt egy asszony, aki a férjével lányneveken ötletelt.

Szülésig három orvos mondta biztosra hogy fiú.

Végül Bianka lett. :D

2017. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül elküldtem.

100%ig biztosra csak a kromoszomavizsgálat mondja meg.

2017. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"azért két babát nem tudnak nem észrevenni"


1-2 éve történt,hogy az anyuka a szülőszobán szembesült hogy ikrei lesznek.. végig lányt mondtak neki,és amikor szült, először kijött a kisfiú-akkor ő csak azt tudta kiabálni hogy:dehát azt mondták hogy lááány,csak lány ruhát vettem nekii! aztán 1-2 perc múlva észrevették hogy valami nem stimmel-és jön még egy baba.. és akkor mondták neki:na itt van a kislány is! ekkora már sokkot kapott az anyuka. Nem volt az anyukának orvosa,és csak a kötelező U.h-on volt. persze ettől még figyelmetlen voltak akik vizsgálták.a kisfiú mindig "takarásban"lehetett-ezért mindig csak lány láttak..

2017. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!