Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A néma sikoly című abortuszről...

A néma sikoly című abortuszről szóló film, az, amikor 2D-s ultrahangon mutatják a magzatot, közben egy orvos magyarázza az eszközöket és hogy mi micsoda?

Figyelt kérdés
Vagy van egy másik néma sikoly?
2009. márc. 10. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Hú.Beírtam a keresöbe,a you tube on az abortuszró volt szó.Borzalmas!!!!!!!!!!!!1

Nekem is volt egy abortuszom,és most van egy gyönyörü kislányom aki 13 hónapos.

Ahogy ránéztem ezekre a képekre borzalom!!!!!!!!!!!!!!!

Ott több Néma sikoly is kijtt.

2009. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az az. A pasi is képernyxőn nézi, ha jól emlékszem, és közben mutogat, hogy mi micsoda.
2009. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! előadást kell tartanom az egyetemen, és ahhoz keresek mindenféle segédeszközt, bármit amit nézni hallgatni olvasni lehet!
2009. márc. 10. 15:00
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Én pont tegnap néztem meg,szörnyű volt.Már láttam egyszer a középsuliban,mivel eü-be jártam,akkor is rossz volt végig nézni.Utánna még néztem olyant is,hogy hogyan tudják még megölni a babákat.Nagyon borzalmas:(én most vagyok 21hetes de elsirtam magam.Szegénykék.
2009. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem tudom érdekel-e de küldök egy linket. de szólok, hogy igazi videó, igazi magzatről, embrióról, szörnyű. ha nem bírod inkább ne nézd meg, nehogy árts a babának! [link]

[link]

2009. márc. 10. 16:23
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Jaj, ezt még olvasni is rossz.
2009. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Megnéztem. Ez BORZASZTÓ!!!

Hánytam is tőle. Undorító. Persze ha babát várnék nem nézném meg! Pocakosok NE NÉZZÉTEK MEG!!!!!!!

2009. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Jézusom.Inkább senki se nézze meg!!!!!!!!!!!!!!1

Borzalmas!!!!!!!!!!!!!Van egy 13 hónapos kisla´nyom...

ez a dolog maga a borzalom,de még fel is venni :(

2009. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Ez szörnyű!!!

Van egy 7hos kislányom és a terhesség alatt 1X sem voltam rosszul, de most igen....

Kismamik ezt ne nézzétek meg-non lelki terror:((

2009. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Úristen...Ez nagyon durva...Ez sokkal durvább a néma sikolynál...Nekem amúgy nem jött be így a link alapján.
2009. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!