Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok az első...

Mire számíthatok az első uh-n? Mit fogunk látni? Lehet hogy már lesz szívhang is?

Figyelt kérdés

6hetes+1napos terhesen megyünk először uh-ra dokihoz, úgy örülnék ha mindent rendben találnának, és tán már lehetne szívhang is? 28napos ciklusaim voltak és szinte bizti, hogy középidőben fogant, mert mértem hőt.


köszönöm


2010. máj. 9. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!

elvileg igen, már kell lenni szívhangnak is. hiszen már dobog a pci kis szivecskéje.én mikor az első babámnál meghallottam, elsírtam magam, annyira boldog voltam :) jó egészséget nektek!

2010. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is, de nem biztos. Az elso babamnal 5 hetesen es 6 naposan mar volt szivhang, szinten 28 napos ciklus 14. napjan fogant.

De mivel ilyen kis terhessegnel a napok is szamitanak, igy nem 100%. Mert pl a beagyazodas idotartama nem egyseges, lehet 7 nap, de lehet 10 is. Ha mondjuk nalad epp hosszbb volt, akkor lehet, hogy epp emiatt az 1-2 nap miatt a szivmukodes is kesobb indul. Szerintem. Tehat ne keseredj el, ha meg nem lesz.

2010. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 6 hetesen még nem volt szívhang, 2 hét múlva kellett visszamennem, addigra volt :-) Nagyon megható hallani...

Hát még az utána levő Uh-ok, mikor látod a kis testét kirajzolódni, kalimpál a kis kezével...hihetetlen.

Utána meg mikor megmozdul...na jó...remélem majd Te is megtudod, sok sikert!!!


26hetes km

2010. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocsi, mindent írtam, csak azt nem, hogy mit fogtok látni. :-)

Hát egyelőre "csak" egy szikhólyagot, ami nem egy nagy kunszt, az UH-on csak egy nagyobbacska pötty, attól is függ, hogy milyen az Uh-gép, de baba-formára még ne számíts!

2010. máj. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

holnap után megyünk, nagyon izgulok, bízok abban, hogy minden rendben lesz!

2010. máj. 10. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem, elmeséled, milyen volt az első uh! :)
2010. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok

ma voltunk, menzi szerint 6hetes+1napos terhes lennék

uh szerint viszont: 6,7 mm petezsák, benne szikhólyag! Szívhang még nem volt!

Ez olyan 5 és fél hetesnek felel meg, doki szerint ez a fél hét eltérés a ciklusba is belefér!

Mivel kis barnát tapasztaltam, kaptam utrogestan gyógyszert is támogatásnak, és egy hét múlva újra benézünk és remélhetőleg akkor már lesz szívhang is és minden rendben lesz!

2010. máj. 12. 19:14
 8/10 anonim ***** válasza:

szia! én kértem, hogy meséld el, mi volt, és nagyon kedves tőled, hogy ezt megtetted!

további jó egészséget kívánok nektek!

2010. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia

és te mikor mész, vagy nálad a mi a helyzet?

2010. máj. 13. 06:32
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!

ha a legutóbbi kérdés nekem szólt, mert hogy én vagyok az a kíváncsi-fáncsi, aki kérdezte, mi volt az uh-n, akkor nálam az a helyzet, hogy nekem már van 3 kisfiam, és a pici is már 18 hónapos. Így rám már ez nem vonatkozik. :( :) De neked és minen kismamának lennék a helyében, mert imádtam terhes lenni. Szerintem a világ legszebb dolga, és hát a legizgalmasabb is!

Jó egészséget nektek!

2010. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!