Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 hetesen mire számíthatok...

5+4 hetesen mire számíthatok az Uh-on? Mit láthat majd az orvos?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor még nem látott és nem hallott semmit.
2017. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Petezsákot szikhólyagot.
2017. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5+6oson mar a babat is sejtette az uh-n. 6hetesen 4naposan szivhang is volt mar
2017. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5+5nel nekem szikhólyagot látott
2017. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5+3 naposan látta a babát, és pulzálni a szívét. Ma voltam megint vizsgálaton, már szívhang is volt. :) 7hkm
2017. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka, ha a 6. hét előtt pulzálás és embrió is látszik... ilyenkor általában idősebb a terhesség. Nem kizárt, hiszen az utolsó válaszoló is írta :) De ennek csak a korábbi fogantatás az oka.

5. héten petezsáknak mindenképp kel lennie, és szikhólyagot is láthatnak de ez is attól függ mikor fogant a baba. Egy nap is nagyon sokat számíthat. 6+0-án 4mm-es embrióm volt pulzálással.


Neked valószínű szikhólyag lesz már esetleg embrió kezdeménnyel. De majd kiderül mert lehet korábban vagy később fogant :)


Jó egészséget!


19hkm

2017. márc. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!