Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért éreznek egyes emberek...

Miért éreznek egyes emberek vágyat hogy terhes hasat fogdossanak?

Figyelt kérdés
Anyósom már teljesen kiborít, hirtelen minden előjel nélkül megfogja a hasamat, én meg reflexből hárítom (kézzel, vagy arrébb lépek, stb.). Tudja hogy utálom, látja rajtam, amikor bocsánatot kért, jeleztem hogy ezt nem szeretem. Aztán kicsit megsértődik, de megint kezdi pár nap múlva...
2017. márc. 3. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem anyóstól ez megengedhető, idegen emberektől nem. És akkor mi van, ha megfogja a hasad? Nem történik semmi baj. Gondolom nem egész nap taperolja.
2017. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egész egyszerűen nem szeretem a hirtelen mozdulatait, mintha direkt bosszantani akarna vele. Ennyi azért elvárható lenne hogy ha kérek valamit, akkor visszafogja magát.
2017. márc. 3. 08:10
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, de undorító, és előre rettegek tőle. Ne fogdossa a hasamat senki, ne csöcsörésszen, ne turkáljon a lábam között... Ez intim dolog.
2017. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

3 ha neked a csöcsfogdosás, meg a lábad köze egy kategória a hasaddal, akkor igazán nem tudom honnan jöhettél.

Kérdező! Mondd meg anyósnak, hogy szóljon előre, ha meg akarja fogni. Egyébként szerintem se fontos ez a hasfogdosás, de van aki erről másképpen gondolkodik, így akar kapcsolatba kerülni az unokával.

2017. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Onnan jöttem, ahol a másik intimszférájába nem mászunk bele, pláne engedély nélkül. Én sem fogdosom senkinek a terhes vagy épp csak bezabált hasát. Meg semmilyen testrészét.


Továbbmegyek, a már megszületett babáját sem fogdosom senkinek anélkül, hogy áldását adná rá az anyja vagy az apja.

2017. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is sokan megsimogatják a hasamat. Kicsit furcsállom, de nem zavar. Családtagok esetében (szülők, tesók, stb.) szerintem nem probléma, csak Kicsi iránti szeretetüket akarják kifejezni.
2017. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Engem zavart, mert az en testem. Ha epp rugott akkor mondtam anyunak hogy na most tedd ide a kezed epp rug, de amugy senki nem fogdosott csak ugy szerencsere.

Ha most ugy vagy vele hogy a hasfogdosassal anyos csak az unokajat akarja szeretgetni, majd jon az hogy a tomentelen csokoladeval is, meg stb...nem kell mindent engedni csak mert anyosrol van szo.

2017. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Másik unokájánál jött a töménytelen csoki meg minden veszélyes vacak odaadása, például nem volt egy éves de már üvegdolgokat adtak a kezébe...
2017. márc. 3. 10:12
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom nem bírod anyóst. Ha ennyire rossz érzés neked, akkor mondd meg neki, hogy ne fogja meg a hasad és kész.
2017. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyan ez....meg se kérdezi, hogy megfoghatja-e...csak két kézzel rácuppan.....nem értem, miért nem várja meg, hogy én megkérdezzem, hogy szeretné-e érezni, ahogy mozog a pici, mert én érzem, akkor odatehetné a kezét.....de nem....hát nem is érezte egyszer sem, mivel olyankor pont nem mozgott....szörnyen utáltam.....most csináltatta meg a fogait...most akkor én is matassak a szájában?
2017. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!