Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete terhes vagyok 3 hete...

2 hete terhes vagyok 3 hete kb, a szeméremajkaim, ill. a gát nagyon viszket és fáj volt már így valaki?

Figyelt kérdés
égő érzés, és a gátnál fáj, csíp..mintha megsérült volna...a bootválásra gondoltam na de már kb...4 hete nem borotváltam mert már nemtudom igazán kényelmesen elérni a testrészt :(

2017. márc. 3. 10:46
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi 32 hetes vagyok lemaradt a3, és a s betű :)
2017. márc. 3. 10:47
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez gomba. Kérj rá valamit az orvostól.
2017. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gombas fertozes?
2017. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg a dokival, de szinte biztos hogy gombás fertőzés.
2017. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam már van időpontom, na de annyira figyelek magamra miől lehet ez? másnak is van így terhesség alatt?
2017. márc. 3. 11:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiába figyelsz magadra, mert ilyenkor sokkal könnyebb bármit összeszedni. Nagyon gyakori terhesség alatt, nekem az első terhessegem alatt egyik fertőzés követte a másikat, hiába kezelte az orvos. Pedig akkor még szex sem nagyon volt.

Mindenképpen szólj az orvosnak, mert gond lehet belőle a szülésnél, ha kezeletlen marad.

2017. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell összeszedni sajnos - elég hozzá a felborult ph-érték és csak elszaporodik jobban, ami egyébként is jelen van (pl. antibioikum-szedés, túl sok édesség fogyasztás, túl sok szappan... vagy terhesség).
2017. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ezzel 3 hete nem voltál orvosnál? De hát egy kezeletlen fertőzés simán okozhat koraszülést...
2017. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csodálom, hogy még nem lett nagyobb bajod.

Ezzel nagyon hamar fordulj orvoshoz, mielőtt nagyobb gáz lesz!

Egy biztos, hogy fertőzés, de a kórokozó fajtáját tenyésztéses vizsgálattal lehet kimutatni. Ha szerencséd van, csak egy jelentéktelen gombás fertőzés, de ha valami komolyabb, akkor ha felszálló fertőzés lesz belőle, akkor simán okozhat koraszülést. És nem ijesztgetni akarlak, de létezik ilyen, nem is tudom, hogy hogy tudsz 3 hete nyugodtan otthon csücsülni ezzel...

2017. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen sajnos, elöször aazthittem hogy a ször visszanövése okozza a kellemetlen érzést..nyilván erre elöször nem gondoltam még nem volt ilyesmiben részem :( és most megyek majd dokihoz... remélem nem gáz dolog lesz...
2017. márc. 4. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!