88picur kérdése:

Meddig tartott?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7 hetes terhes vagyok,(1-én volt esedékes a menstruációm),véreztem is rögtön bementünk a Nőgyogyászomhoz aki megvizsgált, minden rendben( most hallottam 2x a pici szívét)kaptam duphaston 3x1 meg Kanavit-ot 3x10csepp. Ágy nyugalomra lettem parancsolva! Csak wc-re, enni, tusolni kellek fel! De minden egyes törlésnél ott a wc papíron. Ráadás képpen 5 napig komoly gennyes torokgyulladást kaptam ami most már szépen múlik csak köhögök.( szombaton kezdődött). Arra lennék igazából kíváncsi h aki vérezgetet Meddig tartott, meg maradt a pici? Remélem több lesz a joooo hír-válasz!

2017. márc. 3. 13:26
 1/5 A kérdező kommentje:
2017. márc. 3. 13:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a hetedik héten véreztem,nálam szombat reggel kezdődött és hétfőre semmi nem volt,azóta sincs hála Istennek.Én utrot kaptam ,azóta 17hetesek vagyunk :)
2017. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia,akkor volt esedékes a következő menstruációs időpontja v arra nem emlékszel? Köszönöm hogy válaszoltál!
2017. márc. 3. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a menstruációt, terhesség alatt nincs menstruáció (akkor se, ha másnak volt - másnak se volt, szimplán vérzett). Semilyen vérzés nem normális fenyegető vetélés vagy vetélés jele.

Jó, hogy kaptál progit és hogy fektetnek, ennél többet sajnos nem tehetsz. És persze reménykedj!

Kétesélyes a dolog, pici barnázástól is el lehet vetélni, és erős vérzés mellett is van, hogy megmarad a baba.

2017. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megírom h nekünk bajt jelentet a vérzés! Menstruációtól számolva 9hetes terhes voltam.. Megműtöttek 03.06-án, most gyógyulgattok! Nagyon nehéz ez az egész! De mindenki aki csak barnázzik v vérezget azonnal menjek el az ORVOSHOZ(NŐdoki v a kórházba)...
2017. márc. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!