Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki lepény problémák miatt...

Aki lepény problémák miatt vérzett, meddig tartott a vérzés?

Figyelt kérdés

Hány napig?

És mi lett a kimenetele?


2017. febr. 7. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 30. héttől kezdődtek a vérzések. Hirtelen nagy mennyiségű vérzés, max fél óráig tartott, mire beértünk a kórházba már szinte semmi nem volt csak pár csepp. Mindig hülyének néztek. De két ilyen vérzés között eltelt 1-2 hét. Mindig azt mondták, hogy pihenjek, nem láttak semmit. Négyszer rohantunk a kórházba, végül az utolsó ilyen vérzés nem állt el, a kórházban is nagyon véreztem, sötét színű, darabos vér volt, kiderült, hogy elkezdett leválni a méhlepèny. Azonnal meg is császároztak. 36+6hetes voltam. Szerencsére nem lett semmi baj.
2017. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nekem a 19,23 és 26.héten haematoma miatt vérzés, barnázás, és most a 30.héten vérzés, lepény miatt.


Nagyon kivagyok, a 19.héttől csak fekszem, a 26.óta kórházban, és mégis.


Nagyon ki kéne még húznom nekem is legalább 6 hetet.

2017. febr. 7. 10:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos nekem is mindig a fekvést mondták, meg 3x2 magnézium. Nagyon sokat pihentem, teljesen kivoltam, ideges is voltam, hogy nehogy baja legyen a babának ilyen nagy mennyiségű vérzés miatt, plusz halálra untam magam. Megváltás volt a műtét, nagyon megkönnyebbültem, hogy végre vége az idegeskedésnek. Imádtam a terhességet, nagyon jól éreztem magam mindaddig, de sajnos ez a végére nagyon beárnyékolta. Kitartás és minden jót kívánok. Nem tudsz mást tenni, mint tényleg szigorúan feküdni. Biztos minden rendben lesz.
2017. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2x fordult elő, egyszer 12 hetesen, aztán 16.héten.

Mindkétszer csak reggel tapasztaltam néhány csepp vért, 1x. Azonnal mentünk be a párommal a kórházba, babával minden rendben volt csak a lepény teljesen fedte a méhszájat ezért véreztem kicsit. 18.hét után teljesen felkúszott a lepény a fundusba, így nem volt gond utána miatta.

Egészségesen született a 37.hétre. :)

2017. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.


Én is rettegek, hogy minden rendben legyen.

2017. febr. 7. 13:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Kedves! KITARTÁS! A rosszabbik felén már túl vagy, most már csak egy pár hetet kell kibírni.És ha ez annyi, hogy ne legyen korababád, akkor nagyon jó. A 30. héttől hetente 10%-al nőnek az esélyeitek. Így is lehet sokáig tartani a terhességet. Barátnőm 8 hétig tudta így tartani a terhességét. Kitartás, már csak pár hét!!!
2017. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.


Nagyon nehéz, rettegek minden wc-re menetelkor, állandóan a bugyimat lesem, mindig úgy érzem, gond van...

Nagyon nehéz. :(

2017. febr. 7. 21:19
 8/14 A kérdező kommentje:

És barátnődnél is ez volt a gond?


Én most hétfőn véreztem, meg tegnap megint nagyon.


30+2 vagyok, még minimum 4 hetet kéne kibírnom.


Tényleg csak fekszem, wc-re megyek ki, mégis.

2017. febr. 11. 12:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia! Hát ez nagyon nem jó hír, remélem, hogy azóta egy kicsit csökkent a vérzés. Nagyon jó lenne, ha bírnátok még egy kicsit, csak az Anyukák képesek a csodákra és ezt így hidd is el nekem. Téged ne érdekeljen semmi más, csak hogy próbáld még egy kicsit kibírni. Ha 3-al kezdődik, akkor már kezd jó lenni. A barátnőm - csak abban a két hétben míg mi egymás mellett feküdtünk a terhespathológián - ha jól emlékszem kétszer volt bent a szülőszobán visszatartáson. Harmadjára már külön jöttek ki, a Pici a PIC-re ment és hát bent volt egy pár hetet. (32. hétben jártak)

Ahogy Te most vagy, csak az orvos fogja látni azt a pontot amíg engedi az eseményeket történni. Egy bizonyos ponton meg azt fogja mondani, hogy akkor most beavatkozok és befejezi a terhességet. Te ebben úgy tudsz együttműködni, hogy fekszel megpróbálsz megnyugodni, kitolva így azt a pontot, hogy be kelljen avatkozni és nagy szerencsével el is juthattok a 36. hétbe. Minden nap ajándék!!! Szorítok Neked!!!!!

2017. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2017. febr. 13. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!