Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt szeretnem tudni, hogy a...

Azt szeretnem tudni, hogy a vervetel a szex utan 9 nappal ki-e mutatja a terhesseget?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2017. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
nem hinném. Beágyazódás után kezd el termelődni a hcg hormon, vagyis megtermékenyüléstől kezdve kb. 2 hét.
2017. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Valószínűleg. Legkorábban 7-12 nappal korábban lehet kimutatni vérből, a 9 ebben benne van. Nyilván a 12. napon biztosabb az eredmény. De még az se garancia, mert simán lehet kémiai terhesség is.
2017. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Itt tudsz olvasni róla:

[link]


3.

2017. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
#3-as, csak azt felejted el, hogy a szex ideje nem egyenlő a megtermékenyítés idejével. Szex utáni pár órától kezdve 2-3-4 nappal is lehet maga a megtermékenyítés, az ovuláció idején múlik.
2017. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolso mensim februar 2ikan mult el,de mivel kesett nem tudom,hogy mikor ovulaltam. Szerdan mikor parommal megtortent akkor elmeletileg elozo nap,kedden ovulaltam,de,mivel kesett,ezert szerintem kesobb fogok ovulalni. Januar vegen jott meg es februar 2ikaig tartott, ez jelent valamit?? Mert van az hogy azcsuszik a kov honapba es akkor kesz megis van a mensi a ket honapra?
2017. márc. 3. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!