Árthat a babának?

Figyelt kérdés
Na most ez lehet butácska kérdés lesz de most ezen gondolkoztam. Ahogy ültem a széken leejtettem valamit és lehajoltam érte eléggé össze nyomodott a hasam,és egyből az jutott eszembe hogy a babának nem e ártottam. Meg lehet így nyomni? 😕😏
2017. márc. 3. 22:48
 1/7 A kérdező kommentje:
20 hetes vagyok
2017. márc. 3. 22:50
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, nyugi :) ha valami rossz neki, jelzi
2017. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Max. neked kellemetlen.
2017. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
11%
Nem tudom nem voltam meg terhes soha... De szerintem nem hissz vanak terhes tornak is ha azt nezzuk de azert ne nagyon hajolgass !!!ne hogy baj legyen erot egeszseget kivanok babanak es anyukajanak :)17/l
2017. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A baba a magzatvízben úszik, a folyadékok pedig gyakorlatilag nem összenyomhatók. Ilyen módon nem árthatsz a babának.

Extrém erős nyomásból, ütésből persze lehet baj (pl. egy autóbaleset, létráról leesés) és különösen a terhesség harmadik harmadában a méhszájra gyakorolt nyomás fokozása se előnyös, főleg, ha az amúgy is idő előtt kezdene nyílni.

2017. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ,ne aggódj 😊
2017. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20 hetesen még nem. Később meg úgyis érezni fogod, hogy úgy nem kéne, ha rosszul akarsz hajolni. Nyugi, észre fogod venni, mert kb. 1 mp alatt lezajlik, hogy figyelmeztet az agyad, hogy "stop, így nem". :)
2017. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!