Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orgazmus miért árthat a...

Az orgazmus miért árthat a babának?

Figyelt kérdés
Itt olvastam hogy az orgazmus az első 12 hétben árthat a babának. Vagy ez hogy van?
2016. okt. 6. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez ebben a formában nem igaz.

Ha az orvos nem tilt le valakit (végleg vagy részlegesen) a szexről, vagyis egészséges a terhesség, akkor lehet szülésig nemi életet élni gond nélkül.

Természetesen mindig úgy, ahogy a feleknek jól esik.


Az orgazmus egyébként méhösszehúzódást okoz, ezt előrehaladottabb terhesség esetén már jól lehet érezni, az elején még nem annyira, de ettől semmi baja nem lesz senkinek.

2016. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat alapbol elhetsz nemi eletet ha nincs panaszod. Annyi hogy nekem pl. az aktus masnapjatol pici barnas folyasom volt 3napig kb. 1-1csepp,es amikor nekem nem volt orgazmusom elotte akkor nem volt semmi barnazas,hiaba volt szex. Sztem max ezert irjak.
2016. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszélyeztetett terhes vagy és az orvos is eltiltott a szextől, akkor kell kihagynod. A méhösszehúzódások lepényleválást okozhat, de hangsúlyozom egy egészséges probléma mentes terhesség esetén a szexuális együttlét nem árt a babának. Sőt jót tesz, ha az anyukája jól érzi magát. További jó szórakozást! :)
2016. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Méh összehúzódást okozhat és megindúlhat a szülés
2016. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!