Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas magzatmozgás normális?

Fájdalmas magzatmozgás normális?

Figyelt kérdés
34+5hetes kismama vagyok a babám eddig is mozgékony volt,de finomabban mozgott(vagy csak kisebb volt és nem fájt így) Ma viszont nagyon sokat pörög-forog,kinyomja magát és akkorákat rúg néha,hogy már fáj. A hólyagomat szanaszét veri,hirtelen olyan érzés mintha kést szúrnának bele pár másodpercre. Ne értsetek félre,örülök,hogy ficánkol és valahogy még el is viselem a hirtelen fájdalmat,csak őt féltem. Nem tudom mennyire normális ez...
2017. márc. 4. 17:44
 1/4 anonim válasza:
Igen normalis..nekem 2-kislanyom van,a pici most 5hos de nekem is neha fajdalmasak voltak..nyugi....
2017. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nosco ***** válasza:
Mozgás normális. Miénk éjszaka volt inkább aktív de nappal is szép dolgokat művelt. Elképzelhető az is, hogy most fordul irányba. Arra figyeljél, hogy holnap mennyire lesz aktív. Ha nyugodtabb lesz akkor irányba fordult.
2017. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hajajj...3 fiam van.lesz ez meg cifrabb is ;).

Teljesen normalis ne aggodj.azert ha belegondolsz a vegere egy 3 kilo feletti baba mozgolodik odabent.es majd ha megszuletett es mondjuk pelenkazasnal rugdos,meglatod milyen ereje van.

Nekem legjobban az fajt,mikor kinyomtak magukat,de ilyen brutal alien stilusban.a hasam evyik fele teljesen ellaposofott,mig a masik fele dupla annyira puposodott ki...

2017. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kicsit sikerült megnyugodnom,a kislányom is lecsillapodott kicsit. Ezek a frontok, amik jönnek-mennek sem nagyon tetszenek neki szerintem,tegnap a szívét hallgattam mert a szokásos reggeli "előadása" után egész délután lusta volt,este már kezdett aktívabb lenni,a mai műsör pedig már mindent vitt 😀
2017. márc. 4. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!