Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tennétek fel ultrahangos...

Tennétek fel ultrahangos képet a születendő babátokról közösségi oldalakra? (pl . iwiw)

Figyelt kérdés
21 hetesek vagyunk, és most ezen gondolkozom. Láttam valaki más picijének UH-s képeit így.Én is legszívesebben világgá kürtölném, de belegondoltam, hogy ez egy kicsit intim.Nem minden ismerősöm a szívem csücske, és nem tartozik mindenkire.Szerintetek?
2010. máj. 10. 10:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Én 4D UH fotót feltettem. Nagyon sok ismerősöm van, az ország különböző pontjain, sokan azt sem tudják, hogy babát várok. Ha ránéznek a képre, egyből kiderül :)
2010. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem raktam és valószínűleg nem rakok fel UH-s képet picurról. pocakosat sem tettem még fel. ha a nyarláson csinálunk képet akkor teszek fel, ha nem akkor azért külön nem cisnáltatok képet. a legjobb, közvetlen barátoknak küldtem pocis képet, de ennyi....Uh-s képben pedig csak a család gyönyörködik.

mindettől függetlenül szívesen megnézem más képét, és mostmár én is tudom hogy egy 4d-s kép mit is ábrázol :-)


21+3 hkm

2010. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én tettem fel anno. 2 éve szültem. De AHOGY ÉRZED!!!! ha túl intim szerinted, akkor ne tégy fel. Ezt mindenki maga érzi....
2010. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én csak szülés után teszek fel.
2010. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engem lehet,hogy lehurrogtok,de speciel még szüőszobás kép is van fent,igaz nem olyan,hogy mindent látni,csak épp a legelső pillanat mikor a babucimat a hasamra tették és még a köldökzsinór is egybe van. Én nem szégyellem,sőt fel is válaltam.Akinek nem tetszik az ne nézegesse,de ez egy olyan ritka pillanat ami nem minden nap történik az emberrel és soknak tetszett is,én meg büszke vagyok rá,hogy igen sikerült végigcsinálni:)
2010. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem bíbelődtem a szkenneléssel, meg ilyesmi, de szerintem simán fel lehet tenni. Főleg egy jó minőségű 3d-s fotót...
2010. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!