Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedtem kicsit több mint fél évig, miután elmentem nőgyógyászhoz, mert előjött a gyógyszer egyik mellékhatása, a fejfájás.. Az orvos eltiltott a fogamzásgátló szedésétől, csak és kizárólag óvszert használhatunk a barátommal. Utoljára fogamzásgátlót 2017.01.24.-én szedtem, és utána meg is jött a menstruációm 2016.01.26.-án. Azóta ugyebár én gyógyszert nem szedek és volt 1-2 alkalom mikor óvszert se használtunk, csak megszakításos módszert. Alacsony hormontartalmú gyógyszert szedtem. Viszont most nem jött meg a menstruációm. A gyógyszer szedése közben 28 napos ciklusom volt, de ma már a 38. napnál tartok, ami azt jelenti már rég meg kellett volna jönnie. Ez lehet azért van, mert abbahagytam a gyógyszert? Csináltam egy terhességi tesztet tegnap délután negatív lett, nem vagyok terhes. (gabriella kazettás teszt ha jól emlékszem) Viszont már 1 hete görcsölök nap közben, és délutánonként néha hányingerem is van. Mi lehet a gond velem? :(
2017. márc. 5. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű a tabletta abbahagyás miatt van. A szervezetednek vissza jell térnie a régi kerékvágásba. Gyakran nem lesz egynől rendszeres a menzesz.
2017. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De hogy megkimeld magad ettől az aggódástól, hasznaljatok gumit. A megszakítás nem védekezés!!!
2017. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
én a helyedben azért egy reggeli első vizeletből is csinálnék tesztet, a délutáni vizelet már nem olyan koncentrált, és igen, ha nem akartok babát tessék rendesen védekezni
2017. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!