Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten éreztétek...

Hanyadik héten éreztétek először mozogni a babátokat? És mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Hallottam belülről simogatásról, meg mintha kopogtatnànak belülről. Kíváncsi vagyok én mikor fogom érezni, most kezdtük a 14.hetet, első babánkat várjuk :)
2017. márc. 5. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőt 16, másodikat 15 hetesen. Hason fekve mindkettőt és olyan volt, mintha belülről csiklandoznának.
2017. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17 hetesen kb. és nekem leginkább az izomrángáshoz, tikkeléshez hasonlít.
2017. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

17-18.héten éreztem már valamit, mintha buborékok pukkannának a hasam aljában, ekkor még nem voltam benne biztos, hogy ő az, hiszen első baba, nem tudtam mit kell érezni.

A 20.hétre már egyértelmű mocorgást éreztem. És onnantól minden nap.

Egyébként azért éreztem később mivel egyrészt első baba, másrészt mellső fali lepény volt, így amiatt is később lehet érezni a kicsit.

2017. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt a 18 héten, a másodikat a 15 héten. Olyan érzés volt, mintha buborék kúszna fel a méhemen, ahogy a pohár falán a szénsav.
2017. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első baba. 15.héten éreztem először kis hullámzást belülről.
2017. márc. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
12-13 héttől volt néha olyan, mintha buborékok lennének a méhemben. Mondani nem igazán mertem senkinek, mert ilyenkor még nagyon kevesek érzik és azt a kevés nőt hajlamosak lehülyézni azok, akik félidő környékétől érezték csak... Egyértelmű mozgást pedig a 15. héttől érzek. Most 20 hetesen már kívülről is szemmel látható a mozgás.
2017. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Első babát 16 hetesen éreztem. Csiklandozós matatáshoz hasonlítanám 😊
2017. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!