Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy pincsi kutyám, szoba...

Van egy pincsi kutyám, szoba kutyus, félhetek a toxoplazma fertőzéstől? Akik már átestek azok áteshetnek mégyegyszer? Első terhességnél negativ lett a vér.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A toxoplazma fertőzés sokkal ritkább, mint azt gondoljuk. Én gyerekkorom óta együtt élek cicákkal, akik szintén hordozói lehetnek ennek, mégsem estem még át ezen a fertőzésen. Pedig több mint 20 éve állandóan jönnek-mennek nálunk a macskák. A kutyákra egyébként azt mondják, hogy kevésbé fertőzőek. Ha pedig szobablöki, akkor nem is valószínű, hogy sok fertőzést szedne össze. Szerintem ne aggódj!
2010. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekünk két picsi szobakutyusunk van. felnőtt melette két gyerek és most én is babát várok. szerintem ha tisztán van tartva, ha most nem puszilgatod őt, akkor nagy félnivalóra nincs ok. nekem poz. volt az eredményem, tehát én valamikor átestem a toxon, igaz már 86-tól van a lakásban kutyus.
2010. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Megnéztem a 6évvel ezelőtti véredményt rossszul tudtam,pozitiv lett.
2010. máj. 10. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!