Ki hogy döntene?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete teszteltem pozitívat (3napos késés után:), szóval úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Jövő héten megyek hüvelyi UH-ra, a doki viszont április elején tud fogadni. Ez önmagában nem gond szerintem, csak bennem merülnek fel kérdések. Pl. merjek-e szexelni, vagy inkább hagyjam egyelőre. Úgy érzem, hogy rendben vagyok - tudom ez önmagában nem tényszerű - meg alapvetően egészséges vagyok.

2017. márc. 8. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jövő héten kérdezz rá annál az orvosnál, aki az uh-t csinálja. :)
2017. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetertek elsovel.
2017. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom eddig is szexeltél és eddig is terhes voltál.. Ha nincs negatív előzmény miért ne csinálhatnád?
2017. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
éncsak jónéhány héttel a pozitív teszt után mentem dokihoz, addig meg szexeltünk, semmi gond nincs, ha nem fáj semmid, nincs vérzés stb.
2017. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szexelhettek. Ha gond lenne, azt úgyis megéreznéd.
2017. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!