Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32dik hétig hány hetente kell...

32dik hétig hány hetente kell menni méhszáj vizsgálara?

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg 4hetente!Orvos függő is!
2017. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem 5 hetente hív vissza, de nem kifejezetten méhszájat vizsgálnak, hanem többek között megnézik azt is. De van akinél nem nézik mindig.
2017. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A terhesség megállapítása óta senki nem nézte a méhszájat. Az előző terhességemnél is csak a végén.


32hkm.

2017. márc. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magánrendelőbe jártam fogadott orvoshoz, engem egész terhességem alatt egyszer sem vizsgált meg alul. Megkérdezte, hogy van-e valami panaszom, mivel nem volt, azt mondta, hogy akkor nem piszkálja a méhszájat, mert felesleges, több a kára, mint a haszna. A kötelező vizsgálatokra elküldött (cukorterhelés, genetika) meg a kötelező ultrahangvizsgálatokat, NST-t megcsinálta és ennyi volt.
2017. márc. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem mindig nézi meg. Havonta járok orvoshoz, 3-4-5 hetente, mikor hogy hív vissza. Mindig megkérdezi van-e panaszom, ha megvizsgál akkor megnézi a méhszájat is, meg volt mikor panasz nélkül is nézte. De nem mindig. 23 hetes vagyok és eddig kb 3x nézte.
2017. márc. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvos es terhessegfuggo. En sokat kemenyedek nekem szukseges nezni akar 3 hetente. Viszont ugyanez a doki mas problemamentes terhesnel csak 34.het utan nezi.
2017. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a magándoki csak első alkalommal nézte.
2017. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első terhességem alatt magán orvoshoz jártam, havonta mentem, ő mást nem is csinált, csak méhszájat nézett. A vége felé gyakrabban mentem, meg a kórházi vizsgálatok alatt is volt hogy megnézte.

Most a második terhességem alatt másik városban sztk rendelésre járok, 12 hetes vagyok de eddig még nem nézték meg.

2017. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!