Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hete szültem császárral....

3 hete szültem császárral. Védőnőmet aggasztja, hogy másfél hétig véreztem csak, azóta abszolúte semmi, még pecsételés sem volt. Van más is, akinél ilyen rövid ideig tartott a vérzés?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Igaz én nem császárral szültem, de én is 2 hétig véreztem csak. Úgy mint amikor megjött a menzeszem. Nem volt se túl sok, se túl kevés.

A 6 hetes kontrollon, a nőgyógyászomat is aggasztotta, hogy csak eddig tartott, és félt, hogy nem tisztultam ki teljesen.

Megvizsgált, UH, stb, de teljesen rendben voltam.

Szerintem ne aggódj. Ez tarthat 2 hétig is, és akár 7-8 hétig is, pecsételgetéssel. Mindkettő természetes.

2017. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csåszárral szültem csak néhåny napig véreztem.
2017. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 hüvelyi és 1 császárom volt, mind a háromszor talán ha 1 hétig véreztem, nekem a menszesz is 3 nap.
2017. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 császárom volt, mindkétszer kb. 1 hétig véreztem csak, és akkor sem volt erős. A védőnő feleslegesen ijesztget.
2017. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hogy ezek a védőnők milyen okosak mostanában... az egyik a hason altatást látja ördögtől valónak, a másik a császár utáni vérzéssel van gondban... agyam eldobom...


ha rendesen "kitakarított" a dokid, simán lehet hogy csak ennyit vérzel, én csak 1 hétig véreztem, 1-2 nap maszatolás volt utána, mikor a 6 hetesre mentem, már menstruáltam, doki szerint teljesen normális.

2017. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor nem aggódom inkább :)
2017. márc. 8. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem is csaszarom volt, de a masodik szulesnel nem valt le a placenta es kuretet csinalt az orvos a szules vegen.

Egy hetig vereztem, de az is csak olyan verzes volt, hogy mar 3 nap utan a korhazbol tisztasagi betettel mentem haza, addig is normal meretut hasznaltam, mert egyszeruen nem kellett a tena, amit bevittem a korhazba.

Nekem az orvos mondta is, hogy ez lesz, mert kitakaritotta a mehemet, leszedte a mehnyalkahartyat a kiret soran.

En eddig ugy tudtam, hogy ezt csaszarnal is megcsinaljak, hiszen konnyeden hozzafernek. Valoszinuleg ezert nem vereztel sokaig.

(Csak viszonyitaskeppen irom, hogy az elso szulesem utan kuret nelkul 3 hetig vereztem, de ugy, hogy az elso heten a tena betetet csereltem max ket orankent, azutan redukalodott a verzes erosebb mensi jellegure.)

2017. márc. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Belénk a kórházban nyomták az oxitocint császár után, hogy tisztuljunk, úgyhogy én a magam részéről kb. három nap alatt letudtam a vérzést, mire a kórházból hazajöttem 6 nap után, már pecsételés sem volt.
2017. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 8 vagyok és még hozzáteszem, hogy a szoptatás során is termelődik oxitocin, az is segíti a kiürülést, hiszen méhösszehúzódásokat okoz. (Az első napokban nekem rendesen fájdalmas méhösszehúzódásaim voltak a szoptatástól.)
2017. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nem voltak fájdalmas méhösszehúzódásaim, nem éreztem semmi ilyesmit.
2017. márc. 9. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!