Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaptam a dokitol urogestant...

Kaptam a dokitol urogestant tegnap mert barnaztam egy hetig hol erosen hol gyengebben. Most viszont tegnap ota nem barnazok de meg el sem kezdem a gyogyszert, ti azert beszednetek? Vagy elkezdenetek? 6 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen!!Ha szeretnéd ezt a babát,mindenképp.vannak esetek amikor a terhesség megmaradásához szükség van rá
2017. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az enyém azután halt el, hogy a barnázás abbamaradt, de én nem kaptam gyógyszert. Én azonnal bevettem volna.
2017. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tegnap volt szivhangja egy nap alatt nem hiszem hogy elhalt volna! csak erdekesnek talaltam hogy elmult csak ugy magatol es nem ertettem miert es hogyha eppen be se szedtem a kapott gyogyszert meg akkor hogyhogy elmult. Azt honnan tudod kedves valaszolo h a barnazas elmulasa utan halt el? Marmint pl ha nalam ez lenne ki sem derulne hogy mikor es miert mert elso vizsgalat volt tegnap nem is tudom mikor kellvissza mennem.. vedonohoz kell mennem eloszor.
2017. febr. 18. 13:36
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Barnazas eseten azonnal dokihoz kell menni es ha utrogestant ad azonnal el kell kezdeni szedni!!


Mi van az anyukajeloltekkel mostanaban? Minden egyes napra jut egy, aki le se sz.arja hogy veszelyben a magzata! Egyik barnazik halvany pozi teszttel de jovo penteken megy dokihoz, mert addig minden reggel tesztelgetni akar, masik pecsetel meg rozsaszin maszatol de o is csak halogatja meg szinten a hulye tesztelgetesre fokuszal, harmadik konkretan magzatmento gyogyszert kap erre be se szedi....koltoi kerdes de akarnak ezek a nok egyaltalan gyereket vagy mindegy, ha elmegy, hat elmegy??

2017. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Egy nap alatt abbamaradhat-e a sziv pulzalasa? Elmondom, 1 masodperc alatt abbamaradhat. Minden egyes elo embriot elvetelo no ugy vetel el hogy elotte levo nap meg volt szivdobogas, sot, az abbamaradas elotti percben is volt!
2017. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha az a cel hogy kem kell a gyerek akkor ne szedd be. Nem veletlenul unatkozas celjabol irta fel a doki. Gondolom lett volna jobb dolga is mint veled foglalkozni. Nekem a lanyom eletet mentette meg az utro. Es 14.hetig kellett hasznalnom. Nem is ertem ezt a kerdesedet....es egyaltalan azzal tisztaban vagy hogy a sziv hogy all leg? Nem kuld elöre sms t hogy le fogok allni.....jezusom...es ilyenek szulnek...
2017. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Na jo alljon meg a menet itt minden okoskodo szent anya es nogyogyasz egyben ugy latom! Fogalmam sincsen ezekrol a dolgokrol mert nem volt meg ilyenben reszem es tudom h nem azert irta fel az orvos mert nem volt jobb dolga hanem mert kell de azt nem ertettem h ha elmult akkor az mit

Jelent vagy hogy lehet... nem azert nem szedem mert nem akarom a babat hanem mert azt gondoltam ha barna megszunt akkor a problema is ergo nem akartam hormonnal tomni magam feleslegesen, azert irtam ide hatha volt vki ilyen helyzetben. En a dokinal ezt elfelejtettem megkerdezni megmondom oszinten azt hittem el sem fog magatol mulni es amugy ha pl lazas vagyok akkor beveszek lazcsillapitot de ha mar nem vagyok akkor nem nyilvan. Elegge gusztustalan hozzaallasok vannak itt, es igen ha ugy akarja a sors anya leszek es semmi koze hozza a "joindulatu" valaszolonak h ki lesz anya es ki nem. Egyebkent meg tudod nem mindenki teheti meg h non stop orvoshoz szaladgaljon mert altalaban dolgoznak az emberek es nem abbol all a napjuk ha eppen kohognek egy csunyabbat hogy elmennek orvoshoz h akkor most mi van elvetelek? Idopontra lehet menni hetekkel elore lefoglalva es egy 6 hetessel menni nem kesoi mert elotte nem latszik semmi sem az sem ritka es hazakuldenek

H gyere vissza egy het mulva. A masik meg h tudom hogy nem kuld smst a baba te kis humorzsak h megall a szive en csak azt nem ertettem hog honnan tudta a valaszolo h ez eppen mikor tortent. Egy kb idpontot tud csak mondani. Mindegy itt mindenki nagyon okos es kedves az a lenyeg!

2017. febr. 18. 15:25
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj de amikor velem tortent ilyen velem is ELOSZOR tortent megsem jutott eszembe hogy jee vajon miert kaptam gyogyszert, hanem MINDENT meg akartam tenni hogy megmaradjon es egybol kerdeztem a dokitol ezer dolgot hogy mit tehetek.


Es en is dolgoztam, nem csak az otthonulok mennek orvoshoz ha a magzat elete a tet, hanem ugyelet azonnal!! A magzat fontosabb mint a munka.


Nem voltam sem szent anya sem nogyogyasz csak egy no aki tudta hogy a leendo babaja az o kezeben van, legalabbis en mindent meg akartam tenni hogy megmaradjon.

Nem ultem es vartam es gyakoriztam hanem ugyeletre mentem gyogyszerert, amikor felirtak elso kerdesem: napi hanyat es mikor kezdjem??


Bocsi en nagyon sajnallak ha ne adja az eg rossz vege lesz a dolognak de tenyleg nagyon elkeserit hogy mennyire felelotlen nok akarnak gyereket vallalni.

2017. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én beszedtem azonnal, amint tudtam. Na most barnázásnak sok oka lehet, ezek közül az egyik a progeszteronhiány. Ha ez fenn áll, akkor mesterséges pótlás nélkül (utrogestan pl) elmegy a baba. Lehet más oka is, de ezt sokszor orvos se tudja megmondani, nemhogy mi!! Utrogestannal nem ártasz, az biztos. Ezért írják fel. Nem garantálja, hogy megmarad a baba. De segíthet!
2017. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ha barnaztam volna folyamatosan akkor egybol beszedem de atlaszo feher folyasom van most mar jelenleg.Attol hogy itt irogatok meg nem jelent rosszat, minek menjek ugyeletre ha mar itt van a gyogyszer? Masok problemajaval kapcsolatban fogalmam sincsen nem tudom ok miert nem mennek el azonnal,de nem is erdekel. Nyilvan ha kell a gyogszer akkor beszedem de az orvos is mondta h ha el akar menni akkor elmeg gyogyszerrel is a baba
2017. febr. 18. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!