Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy mióta meg...

Az normális hogy mióta meg tudtam hogy terhes vagyok azóta nem kívánom a sexet? 13hétben járok.

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen normális.


Az normális, hogy amióta megtudtam, hogy terhes vagyok, azóta nem kívánom a szexet. Tizenharmadik hétben járok.

2017. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Ha már terhes vagy, biológia funkciója nincs a további közösülésnek. Teljesen normális, ha nem járulékos következménye mentális zavaroknak. Pl. sok nő van, aki úgy érzi, hogy megcsúnyult, nem elég kívánatos a társának stb.

Egyébként vannak férfiak, akik mellőzik a terhes párjukkal a kapcsolatot.

2017. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Ha 9 hónapig semmit nem adsz a férjednek, akkor az is normális lesz, ha máshol keresi az örömöt. Max 1 hétig bírja egy férfi. Ők másképp működnek. Nem kell rögtön megcsalásra gondolni. Valószínűbb, hogy hokizni fog. Ne tiltsd neki és akkor ennél is marad.
2017. márc. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Utolso, tok jo hogy max egy hetig birja a ferfi...tudom sajnalni szegenyeket.

Foleg ha veszelyeztetett terhes az anya, es orvosilag nem egedik.

Azt hiszitek hogy a noknek leanyalom a terhesseg?

Fontos a szex, de ennyi aldozatot nem kepes egy ferfi hozni azert hogy csaladja legyen?

Meg jo hogy nem nekik kell kipreselni egy 3 kg-os gyereket. Szules utan pl hetekig nincs szex.

A gyerek nemzeshez 2 ember kell! 2 ember dontese es vallalasa (2 ember terhe, lemondasa) es ugyanugy 2 ember orome es boldogsaga.


Meg hogy mashol keresi amit nem kap meg? Hat menjen az ilyen fereg oda ahova gondolom! Akki ennyire nem kepes urra lenni a kangorcsen az nemhogy apanak, de fernek sem valo!


Kivancsi vagyok az ilyen hogy viselne el egyaltalan a feleseg szules utan megvaltozott testet. Vagy ez is olyan, ha otthon nem jut gusztusos test vagy nem jut feszes bor, akkor akkor ne tessek csodalkozni ha a ffi mashova kacsintgat es mashol keresi?!

2017. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, de azt azért ne gondoljatok hogy másképp nem elégítem ki csupán en nem kívánom !

Es utolso teljes mértékben igazad van:) az elején meg az en párom nem is mert hozzam nyúlni ne hogy el veszítjük a babankat!

2017. márc. 13. 07:43
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Normális.

Én sem kívánom pedig 19hetes vagyok. Ráadásul veszélyeztetett, el is vagyok tiltva. A párom nagyon jól viseli, az elején még ő is félt hogy baja lesz(amikor még nem voltam eltiltva).


Azokról a férfiakról akik ezt nem tudják felfogni, elviselni és másnál keresik az örömöt, csak annyi a véleményem hogy ők azok akik nem tartanának ki a párjuk mellett sokáig még baba nélkül sem.

Persze mindíg vannak kivételek.

2017. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem is így volt. Csak valamikor kb 14-16 hetes kor körül meg épp ellenkezőleg, nagyon kívántam. De az is normális, ha egész terhesség alatt kitart.
2017. márc. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én sem kívántam az egész terhességem alatt, szerintem valahol tudat alatt féltem, hogy árthatok a babának, pedig tudtam, hogy nem. Mégsem kívántam, és a férjem nagyon megértő volt, sőt türelmesen kivárta a szülés utáni 6 hetet. Biztos, hogy nem kereste máshol a testi örömöt. Néha a számmal kényeztettem, de az nagyon ritka volt, mert tudomásul vette, hogy nem kívánom és kész.
2017. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok én is, normális, én sem kívánom. :) kitartás és jó egészséget nektek!
2017. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

10 hetes vagyok, és az elejétől nem kívánom. Már teszt előtt sem.

Az én párom megértette, hogy nem hiányzik,és nem is ajánlott, eszébe nem jutna emiatt neheztelni, vagy panaszkodni.

Hármas, kapaszkodj meg, nem is önkielégít, ez 100%, ha én mégis azt mondom (csak miatta), hogy legyen szex, akkor van, ha nem, nem.

Egy normális férfi ezt megérti, nem tiniként "viseli a dolgot".

2017. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!