Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy mióta meg...

Az normális hogy mióta meg tudtam hogy terhes vagyok azóta nem kívánom a sexet? 13hétben járok.

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 22:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a rendes válaszokat tényleg,meg nyugtattatok,már meg ilyedtem hogy velem van a probléma!

Nem azt mondom hogy 1hónapba 1x2x nem szexelünk de ez minden tényleg úgy vagyok vele hogy nem kívánom,és nem az van hogy a párom nem kívánom hanem magát a sexet,és ahogy írtátok páran az én párom is megértő,eddig aktív "életet" éltünk és most ha ahhoz veszük akkor semmi,viszont teszek azért hogy ne hanyagoljam el,és ő is a sok szeretetével amit nekem ad,főleg azzal hogy a szívem alatt hordhatom a közös babánkat!

Gratulálok minden kismamának,erőt egészséget! És büszkék lehettek a párotokra is hiszen most tényleg bizonyitják hogy nem csak a fontos,és érett igazi apák lesznek belőlük!

2017. márc. 13. 21:59
 12/12 anonim válasza:
Szerintem még jobb is. Az orvosok szerint nem veszélyeztetett terhességnél lehet szeretkezni, azonban a nő orgazmusa méhösszehúzódást okoz, tehát az első trimszterben van egy kis kockázata a szexnek. Én nem merek az első trimeszter végéig. Talán kicsit túlparázom, de nem kockáztatok.Te a 13. héttől már megnyugodhatsz, majd biztos kívánni is fogod (hormonok) de szerintem jó, hogy eddig nem tetted.
2017. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!