Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióma mikor okoz császármetszé...

Mióma mikor okoz császármetszést? Illetve mennyire kell vetéléstől tartanom?

Figyelt kérdés

Elhelyezkedéséről annyit tudok,hogy nyomja a hólyagomat. Kb. 4-5 centi átmérőjű jelenleg 18 hetesen.

Kinek van tapasztalata?


2008. okt. 12. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3 cm-es miómám van, nemrég vette észre a doki, amikor rákérdeztem, hogy az a pukli milye a babának. Kiderült, hogy amit a férjemmel folyton simogattunk, becézgettünk, az nem is a baba :-)

Nekem azt mondta a doki, hogy egyáltalán nem kell vele foglalkozni. Neked mit mondott?

22 hetes kismama

2008. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nagyon aranyos! :) :) :)

Nekem is azt mondta, hogy nem lesz vele gond, csak gyakran járok majd pisilni. A neten viszont azt olvasom, hogy koraszülést, sőt késői vetélést is okozhat. Ez megijeszt. A szülés lefolyásáról neked akkor semmit nem mondott?

2008. okt. 12. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nekem is van a terhességem mellett egy 6cm-es miómám, amiről az orvos azt mondta, hogy gyorsan növő. Legjobban én is a vetéléstől félek, de az orvos szerint erre nem is szabad gondolni, persze miómás terhességnél erre nagyobb az esély szerinte. Ő inkább a császármetszést mondja mindig, hogy a mióma elzárhatja a gyerek útját, és így nem biztos a normál szülés. Szóval nagyon félek, pedig az optimizmus nagyon fontos! Sokaknál vissza is fejlődik a mióma terhesség alatt! Remélem ez nálad és nálam is így lesz. Én most vagyok félidős terhes, és nagyon reménykedem, hogy a mióma nem fog gondot okozni!

2008. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Mivel a doki határozottan kijelentette, hogy nem kell vele foglalkozni, ezért nem is tulajdonítok neki jelentőséget. Megbízom az orvosomban, és ha ő így gondolja, akkor biztos így van. Mindig 1 hónapra rendel vissza, most sem hívott vissza hamarabb, ezért gondolom, hogy tényleg nem lehet akkora a baj.

Direkt nem is néztem utána a neten, nem akarom mindenen idegesíteni magam. Úgy is van izgulni való bőven. Inkább élvezem, hogy végre kisbabám lesz!!! :-)

Szerintem Te se aggódj! :-)

2008. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszönöm a biztatást! Én sajnos mindig is túlzottan aggodalmaskodó voltam, ez nálam alkati kérdés :-(

Az orvos nekem is azt mondta, hogy semmiképp ne aggódjak, és még annyit, hogyha görcsölgetnék, akkor ír majd fel magnéziumot. Eddig szerencsére még nem volt ilyen panaszom.

Az internetet pedig tényleg nem érdemes ebben a témában böngészni,hiszen az ember csak megijed. Én sajnos beleestem ebbe a hibába...

Lényeg, hogy tényleg ne aggódjunk!!! Kívánok Neked is és mindenki másnak problémamentes és örömteli babavárást, és amint új infókat tudok meg a dokimtól feltétlenül le fogom ide írni.

(második válaszoló)

2008. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is a megnyugtató szavakat. Én is írok majd, ha újat tudok meg a dokimtól.
2008. okt. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!