Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki szedett más vitamint a...

Valaki szedett más vitamint a Femibion 800 terhes vitamin melle?

Figyelt kérdés
Ez a terhes vitamint szedem.de ebben nincs sem magnézium,kalcium,vas.Szedek mellé napi 250mg magneziumot,350mg kalciumot és két naponta 50mg vasat.

#baba #terhesség #terhes vitámin
2017. márc. 15. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En is magneziumot meg kalciumot szedek melle, plusz D vitamin.l vasat nem....
2017. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Magnéziumot olyan terhesvitamin mellé is kell szedni, amiben van. Nekem kalciumot nem mondtak.

Viszont mivel a Femibionban nincs vas, azt igen, de nekem durva székrekedésem lett tőle, amitől meg begörcsöltem.

Most vasat tartalmazó vitamint szedek, azzal nincs problémám.

2017. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Femibiont szedek, ajánlottak mellé C és D vitamint pluszban. Magnéziumra azt mondta az orvosom hogy csak görcs, keményedés alkalmával szedjem, ne most szokjon hozzá a szervezet, mert a végén akkor még többet kéne szednem.

Mivel nincsenek benne ásványi anyagok, legközelebb mást veszek, pedig szimpatikus, hogy aktív folsav van benne.

2017. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Neo ferro folgammát nekem írt fel nőgyógyász, igaz, az első laboron is eléggé alsó hatérérték körül volt a hemoglobinom. Meg magnéziumot javasolt, magnesii citricit szedek.

Kálcium és magnézium nincs elég egyik kismamavitaminban sem, én mondjuk sok tejterméket fogyasztok mert imádom, szóval azt nem szedem külön.

2017. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
D vitamin van a Femibionban és túl lehet adagolni, ha szedsz mellé. Én anno magnéziumot szedtem csak, nem voltam vashiányos.
2017. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak Femibion 1-et szedek. Gondolom majd jelzi a nőgyógyász vagy védőnő ha szükség van másra is, még nem voltam vérvételen, egyéb vizsgálatokon!

7 + 3 khm

2017. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó vagyok, annyi még, h azt mondta a nődokim, h 13. hétig szedjem a Femibion 1-et! Utána a 2-eset már nem kell! Van rajtam túlsúly, talán azért is ajánlotta és mert már 10 hónapja szedem!
2017. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!