Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen vitamint szedett a...

Ki milyen vitamint szedett a 12. hét után?

Figyelt kérdés
Én eddig a femibion 800-at, de nem tudom milyet szedjek utána. Mi a véleményetek?

2014. máj. 24. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem, a 12. héttől pedig Femibion 400-at. Nem a legolcsóbb, sőt, de én nem akartam váltani.
2014. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gabszem ***** válasza:
én szivem szerint nem szednék semmit. az első trhességemnél is csak az első 3 honapban szedtem Elevitet. de most azt mondta a doki hogy végig szedjek terhesvitamint, akármilyet. Hipp Natalt szedek, mert a Gravidától és az Elevittől hányingerem van. plusz vasat irt fel a doki a vérképem miatt.
2014. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Elevit Plus-t szedek.

19hkm

2014. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. A terhesvitamin mellé nekem is kell vasat szednem és még jódot is. De ha a vérképeddel minden oké lesz, akkor ilyesmiket nem hiszem, hogy felír majd neked.

Én elégedett vagyok a Femibionnal. Nem tudom igaz-e, hogy a terhesvitaminoktól hízni lehet, vagy hogy étvágyat csinálnak. Én az első időkben még fogytam is, pont karácsony körül, amikor volt mindenféle finomság. Semmit nem kívántam. Most a 32. héten 5 kiló plusznál járok és ha vannak is falási rohamaim, azok nem szokatlanok, mert a terhesség előtt is jellemzőek voltak időnként.

2014. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak a 19. héten kezdtem el vitamint szedni, a Gravidát. Nincs hányingerem tőle, se semmilyen más problémám, és nem is hízok tőle (most vagyok 29 hetes, eddig +1 kilónál tartok), tehát nekem bevált.
2014. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

elsővel is vegig meg most is Femibiont

18 hetes km

2014. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13. hétig szedtem a femibion 800-at, utána gravida+omega3. Femibion egyetlen, bár kétség kívül hatalmas előnye az aktív folsav (metafolin), de ha megnézed az összetételét, ezen kívül alig van benne valami a gravidához, elevithez, ladeevit-hez stb. képest. Ásványi anyagok pl. alig vannak a femibionban, vitamiból is jóval kevesebb féle mint a többiben.
2014. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a femibion 800-at szedtem addig, majd váltottam a femibion 400-ra, de mivel elég drága, így minden másnap veszem csak be, de szerintem bőven elég így!:) 17hkm
2014. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!