Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor ez artalmatlan...

Most akkor ez artalmatlan hasfeszules vagy kemenyedes?

Figyelt kérdés
Olvastam mar a haskemenyedesrol, de nem tudom eldonteni. Szoval megfeszul az egesz hasam es orakig ilyen. Nincs gorcs, nincs az az "egy pontban olyan, mintha ko lenne benne" erzes, amirol masok irnak. De az egesz feszul, eleg kellemetlen. Emesztesi problema inkabb a leirtak alapjan?
2017. márc. 16. 13:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 20 hetes vagyok. Ha lefekszem ilyenkor, nincs gond, nem erzek semmit. Es kozben a babat is erzem mozorogni.
2017. márc. 16. 13:26
 2/4 anonim ***** válasza:

A haskeményedéskor a babát nem érzed mozogni. Kellemetlen nagyon, mintha nagyobb kődarab lenne a hasadban. Órákig nem is szabadna érezni. Ált.1, max 2 percekig tart, utána ellazulnak vissza az izmok, és visszaáll a régi formába.


Szerintem inkább puffadás, amit te érzel. Vagy a baba nyomja ki magát, ahogy nyújtózkodik esetleg. Azért kérdezd meg az orvosodat.

2017. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Puffadas lehet inkabb. En is 20 hetes vagyok es szoktam kemenyedni de olyankor nem mozog a baba es a mehemet egyertelmuen ki lehet tapintani. Altalaban nem fajdalmas inkabb kellemetlen es max fel percig tart. Probald meg kerulni a puffadast kivalto eteleket hatha az segit.


20hkm

2017. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem puffadás jellegű. A keményedes rövid ideig tart, nem folyamatos érzés. Nekem is olyan néha mintha egy jókora dinnye lenne bennem, pedig csak 19. hétben vagyok, még nem nagy a hasam. Nekem ilyenkor a kóla segít. Csak 1-1,5 decit iszok meg ha muszáj és ez rendbe tesz ilyenkor. Tisztában vagyok hogy nem a legjobb terhesen a kóla de egy héten max 0,5 litert iszok csak összesen. És gyomorsavam sincs. Próbáltam a renniet de semmit nem használt.
2017. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!