Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok....

13 hetes terhes vagyok. Orgazmustól befeszül/ keményedik a hasam. Normális vagy innentől nem szabad elélveznem?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha a dokid nem mondott ilyet, akkor nem kell visszafognod magad.

Én 29hetes vagyok. Eddig nem volt gond.

Picit befeszült, de semmi ok aggodalomra.

2017. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg rendben van minden (zárt méhszáj, a baba jól fejlődik, a vérvételem jó...szóval semmi ok az aggodalomra.) Ez a feszülés egész új, megkérdezem majd róla a dokit is, de csak jövő hét végére van időpontom.
2017. márc. 16. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Mivel megfeszíted a hasizmod (többek között) elélvezéskor...
2017. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na jó, de ez eddig nem ilyen volt. Egy két percig olyan, mintha kő lenne a hasamban.
2017. márc. 16. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Ilyenkor a szex és az orgazmus kerülését szokták javasolni, valószínűleg az orvosod is ezt fogja mondani.
2017. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen természetes. :)
2017. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Alapból keményedik orgazmus hatására. Én ezt olvastam. De mivel nagyobb és vastagabb a méhed ezért érzed jobban. Én nem voltam együtt a párommal mert nekem nagyon zavaró érzés volt az egész!
2017. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!