Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A malnalevel tea tenyleg...

A malnalevel tea tenyleg hatasos hogy konnyebb legyen a szules, vagyis a tagulasi szakasz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem. az 1.nél ittam, mégis hosszú volt a tágulási szak (2 nappal az első fájások után szültem), a 2.nál nem ittam, és néhány óra alatt elértem a szükséges állapotot
2010. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, az esetek többségében nagyon sokat használ. Én is ittam, mondjuk elég hosszúra nyúlt a vajúdás, egyik nap már éjjel fájogattam, ritkán, de rendszeresen, másnap napközben is maradtak a viszonylag ritka (20 perces) fájások, de rendszeresen, este kezdett sűrűsödni, 10 körül már 7 percesek, aztán következő nap délre lett meg a lányom. De ki tudja, hogy a tea nélkül nem még hosszabb lett volna-e... Nekem hosszú volt nagyon, az utólsó 14 óra már nagyon kemény is, viszont csaknem 4 kilós babát szültem gátvédelemmel. Azért nem bánnám, ha most a második babó könnyebben jönne. :-) Szóval biztos ami biztos, én inni fogom most is. :-)
2010. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ittam ezerrel, mégis a 42-ik hétre bújt ki az úrfi. Tágulás semmi.
2010. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utólag ki tudja ezt megmondani...ki tudja, hogy tényleg a málnalevél teától tágult-e vagy sem...

Saját tapasztalat: ittam a teát és tágultam is nagyon gyorsan. Tehát ha a teától volt, akkor igen, használt.

2010. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm az utolsó hónapban rendszeresen itta, ill. szopogatott vmi homeopátiás stiftet, és a kórházba már úgy értek be, hogy a gyerek majd' kipottyant. HOgy ezektől-e, ki tudja?
2010. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!