Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Polyhydramnion nagyon veszélyes?

Polyhydramnion nagyon veszélyes?

Figyelt kérdés
Sajnos elég rég óta sok a magzatvízem :( 12 hetes koróm óta , azóta már átvészeltünk és felszívódott oldalkamra tágulat is hála .... de a magzatvíz nem csökkent sajnos , de egyébként azt mondták genetikán egészséges iszik a magzatvízből vese rendben semmi rendelleneséget nem lát külsőleg !!! Sajnos az amnióra lehetőség nem volt mert 22 hetes voltam akkor ... Most vagyok 26 hets de olyan a hasam mintha 9 hós lennék :(
2017. márc. 17. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
torch vizsgálat is volt negatív volt minden , cukorterhelés eredményét várom 1 hét az is meglesz....
2017. márc. 17. 19:05
 2/4 anonim ***** válasza:

A cukroterhelésen mi tart még egy hétig?

Másnapra lehet időpontot kapni a laborba, és egy nap alatt megvan az eredmény. Ja, és a 24. héten illik megcsináltatni, mert kb. a 23. héten fejlődik ki a baba hasnyálmirigye. (Szükség esetén bármikor lehet, akár a 12-ediken is, max. a 24-ediken megismételtetik.)

Nem nagyon értelek, mire vársz.


Most már késő, de miért nem küldtek amniocentézisre, ha ez már a 12. héten látható volt, és egyéb problémák is voltak?

2017. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs miért nem küldtek :( ... jöv. héten jön meg az eredmény postán . Azért kellett eddig várnom , eddig az agykamra tágulat miatt nem mentem , mert úgy volt ha nő tovább 24 héten megszülöm ...de hála nem kellett mert visszahúzodott , időpontott pedig mostanra kaptam ..
2017. márc. 18. 13:13
 4/4 A kérdező kommentje:
jah azt mondták genetikán , mert akkor voltam 22 hetes mire az uh os elküldőtt genetikára , hogy az amniot nem tudja meg csinálni mert kifutottam az időből .. mert 3-4 hét mire annak az eredménye meg van :( , és 2 hét múlva 24 lettem volna..
2017. márc. 18. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!