Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetoválás menyire okozhat...

Hajnalka123 kérdése:

Tetoválás menyire okozhat kárt ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Az van h egy hete csináltam tetkot. Ma vettem egy tesztet és pozitív lett... Védekeztunk párommal de mégis be csúszott.. mindennél jobban szeretném ezt a gyermeket De nem tudom h ilyenkor mi van mi a véleményetek?

2017. márc. 17. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Semmi nem történik. Az első 1-2 hónapban nincs olyan "összeköttetés" anya, és a magzat között, hogy ez ártson neki.
2017. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy elso irja, semmi baj nem lesz :) Gratulalok!
2017. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

Ahigy előttem írták!


Még annyi hogy ha már felnôtt lesz, és ő is szeretne tetkót, előtte mindenképp csináltasson allergia tesztet. ( unokatesóm allergiás a festékre. Sminktatoonál derült ki.... Nénikém is pár hetes terhesen csináltatta a tetkóját. Azt mondták lehet összefüggés. De persze lehet h semmi köze a 2 dolognak egymáshoz)

2017. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok köszönöm :)
2017. márc. 17. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg arra tud valaki válaszolni, hogy mi a helyzet piercing szúrással? Kiesett az orromból pár napja, és benőtt, újra akarom szúratni. Ez sem árthat? Én is csak hétfő óta tudom, hogy itt van. :)
2017. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megvárnám már a szülést. Ha esetleg császár lesz, ki KELL venni. Mivel azz orrod gyorsan összeforr, így lehet akkor is szúrathatod ujra.

Meg hát azért egy gyulladás nem tesz jót. És azt hiszem terhesen nem is kenheted " akármivel"

2017. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!