Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sportol, edz valaki terhesség...

Sportol, edz valaki terhesség alatt? Tapasztalat csere céljából érdeklődöm, kinek mi vált be, milyen gyakorlatokat végez, hetente hány alkalom, hány perc stb.

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elso harmadban meg kocogtam, elotte futni jartam.

Aztan inkabb bicikli. Heti 2-3 alkalom, 3-5 km.

Neha torna itthon, de azt untam. Inkabb seta, bicikli.

2017. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a séta unalmas :D nagyon szeretnék kocogni de nem merek (20hetes terhes vagyok) ugyhogy RR 20-40perc szinte minden nap,maximum 1napot hagyok ki.
2017. márc. 18. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Amint megtudtam, hogy várandós vagyok, felfüggesztettem a futást és az erőnléti edzést a 12. hétig. Utána heti 1x1,5 órában folytattam a kondizást személyi edzővel, mellette maradt a kocogás, ahogy jól esett, lassan, max. fél óra egy héten. Az utolsó másfél hónapban megint nem csináltam semmit.
2017. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!