Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok! Mostans...

8 hetes terhes vagyok! Mostanság elkezdtem aggódni azon, hogy nem vagyok kész egy baba fogadására. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Együtt terveztük párommal a babát mire végre sikerült 4 hónap után, most mégis aggódom. Hogy erre még nem vagyok kész. 26 éves leszek áprilisban és semmi akadálya nincs a babának, mégis ezt érzem miért?
2008. okt. 12. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mostanra tudatosult benned,hogy tényleg babát vársz!De ne aggódj!Hagyj időt magadnak arra,hogy átéld az anyaság érzését és biztosan változni fog ez a bizonytalanság benned!Ahogy telik az idő,ahogy nő a pocakod,érzed hogy mocorog a kis lakó és amikor meglátod először ultrahangon a kis lábát,kezét és a pofiját,elszállnak a kételyeid,meglátod!
2008. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

SZIA

NEM LESZ SEMMI GOND. EZEN SZINTE MINDENKI ÁTESIK. CSAK NYUGALOM, MINDEN RENDBEN LESZ ÉS AMIKOR MEGÉRZED ELŐSZÖR AKKOR MÁR ESZEDBE SEM FOG JUTNI, HOGY NEM VAGY KÉSZ EGY BABÁRA. AMIKOR MEGSZÜLETIK AKKOR PEDIG TELJESEN ELILLAN A KÉTSÉGED ÉS IMÁDNI FOGOD.

2008. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, hogy így érzel. A legtöbb kismama fejében megfordultak már ezek a gondolatok.

Teljesen normális, hogy aggódsz mi lesz vele, hogy lesz ezután, anyagilag meg tudjátok-e oldani, stb.

De egy idő után ezen át fogsz lendülni. Szerintem a hormonok is ilyenkor befolyásolják, hogy egy kicsit pesszimistábbak vagyunk. De eltelik 2-3 hét és hidd el, rettentően fogsz örülni, hogy ott van a pocakodban, és újra mindent rózsaszínben fogsz látni. :)

Boldog babavárást!

2008. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem vígasztal: én a 34. héten vagyok és még mindig hasonlóképp érzek. Azt hiszem ez az érzés szülés után a kórházból hazafelé jövet éri majd el a tetőpontját, aztán szépen lassa elmúlik :-D

Boldog várakozást!

2008. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget, azért remélem hamar elmúlik.

Nektek is boldog babavárást

2008. okt. 13. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!