Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem úgy hogy csak...

Miért érzem úgy hogy csak egyedül én készülök/készülnék a baba fogadására?

Figyelt kérdés

Én folyamatosan azon gondolkodom, és azzal álmodom, vajon mit hogyan fogok neki megvenni, megcsinálni, berendezni stb.

Az apja miért nem törődik ezekkel??? :(((


2008. aug. 25. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos, hogy őt is érdekli, de lehet,hogy még túl korainak tartja. a férfiak sokszor később eszmélnek, meg úgy vannak vele, hogy majd egy nap alatt bevásároltok. ne legyél rá emiatt mérges szerintem
2008. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is sokáig ez volt. Aztán egyik nap haza állítot nagy lelkesen,hogy ő kinézett egy tök szuper babakocsit,és elkezdte sorolni,hogy miket tud... :) De igazából érthető a viselkedésük. Mi amóta kiderül,hogy babát várunk megváltozunk. Tudjuk,hogy egy pici élet növekszik bennünk,simogatjuk,beszélgetünk hozzá,és szerintem ott változik meg teljesen a dolog amikortól már ficánkolnak. Ők ezt mind nem érzik. És igazán szerintem majd csak a megszületésük után fogják tényleg felfogni,hogy apukák lettek. Szóval adj neki időt,meg fog változni! Egyébként hanyadik hétben vagy?
2008. aug. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szió. a ferfiak mások. én még csak 13 hetes vagyok, még nem beszélhetek a babónkról neki, mert leállít, hogy még nem biztos, barmi tortenhez, ne eljem bele magam, stb.


eloszor azt hittem, hogy ertem aggódik, de szerintem még nem fogta fel teljesen a dolgokat, ezt onnan gondolom, hogy tegnap voltunk ultrahangon, és a monitoron izgő mozgó babó látványa eléggé megcsapta, akkor is, ha egyutt terveztuk, es regota. még mindig nem nagyon beszelgetunk rola, de azert mar látszik rajta, hogy kezdi befogadni.


mi szerintem jobban erezzuk, picit "kirekesztettek" szegeny apukak, torodnek és várják, csak fogalmuk sincs, hogy mit kene tenniuk, és hogyan. meg mi, nok, hajlamosak vagyunk "kikommunikalni" mindent, ok nem nagyon kérnek segitseget, probaljak maguk megoldani egy problemat, megbirkozni egy feladattal..és ez bizony nekik is feladat.


szoval nyugi, torodik, csak nem mutatja ki ugy, mint te, vagy én, vagy barmelyik kismamó :D

2008. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh, értem, köszönöm, akkor még marad a türelem :( 30 hetes vagyok egyébként.
2008. aug. 27. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!