Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. héten mensi szerü fájdalom...

8. héten mensi szerü fájdalom és barnázás. Masnak is volt ilyen!?

Figyelt kérdés
Voltan dokinal múlt hét csütörtökön mert nagyon megrémültem. Mindent rendben talált! Tegnap este viszont megint fajt reggelre ismét volt "vérzés"! Most megint menjek dokihoz!? Mi a franctól van ez!?
2017. márc. 21. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En elmennek megint! Kaptal progeszteronpotlast? Ilyenkor szoktak adni Utrogestant, hogy segitsen elkerulni az esetleges vetelest. Lehet, semmi komoly de az tuti hogy megnezetnem. Es ugye azota pihentel, fekudtel? Mert barnazasnak muszaj! Pont hogy elkeruld a folytatast..
2017. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,menj. Sokmindentől lehet, jelenthet bajt is, de nem feltétlen. Én vérzésre Duphastont kaptam, amit a 12. hét végéig szednem kellett. Végül nem volt semmi probléma.
2017. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt, igen, meg 12. héten is. Magyarán akkor, amikor újra meg kellett volna jönnie. Idegesítő, de belefér. Szerintem ilyenkor küldhetsz be még egy kis magnéziumot.

Ciklikusságtól függetlenül is megesik.

2017. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyom, a progipótlás tényleg nem ártana
2017. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Napi 2utrot kaptam és 4magnerotot! Persze pihenek...máramennyire lehet egy 20hós mellett!!
2017. márc. 21. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindket terhessegemben barnaztam. Elsonel nem kaptam progipotlast, megmaradt. Masodiknal kaptam progipotlast, megmaradt, kesobb 3.trimeszterben vesztettuk el de a korai barnazastol fuggetlen okbol.


Most a 3.terhessegem van, elso trimet vegigvereztem. Kaptam utrot 16 hetes koromig de nekem 3*2 volt az adagom. 20 hetes vagyok.

2017. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!