Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma eléggé kibuktam, de csak...

Ma eléggé kibuktam, de csak magunkat próbáltam védeni h ne idegesitsenek minden hülyeséggel, nem non birom ha stresszelnek mostanában 35 hetesek vunk. Ugye a kicsimnek nem lesz baja!? Nem akarok ártani neki!

Figyelt kérdés
eléggé felhúztam magam és elrohantam otthonról, sétálni egyet, és megnyugodni, szellőztetni.mindenki érzékenyebben viseli ezt az utolsó pár hetet?eddig sem birtam a stresszt, most viszont kibukok mindenen. a párom nincs itthon pedig jó lenne ha velem lehetne ebben az időszakban de már ott tartok h vele sem akarok beszélni, mintha haragudnék rá is és a világra is és nyugalomra vágyom amig meg nem születik a kisbabánk. elég sokat szomorkodom mostanában főleg amiatt h apa nem lehet velünk és non hiányzik.
2008. okt. 12. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az miatt vagy kicsit feszültebb, hogy mindjárt megszületik a baba. Kicsit bepánikoltál, ez természetes dolog.Nem lesz gond nem fogsz ártani a babádnak, ha gyorsan lenyugszol. Próbálj kicsit csak kettőtökre koncentrálni és minden mást "hátul felejteni". Viszont a babád biztosan szokott jelezni, hogy most már meg kellene nyugodnod. Nem? Próbál csak a szépre gondolni és megnyugszol. Minden jót. Boldog babavárást. 19 hetes pocis
2008. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!