Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fogynak gyorsabban akik...

Miért fogynak gyorsabban akik sokat stresszelnek?

Figyelt kérdés
Ismerek olyat aki sokat stresszel , de rengeteget eszik és mégis vékony. Mióta xanaxot szed ugyanannyit eszik és hízik is rendesen. De mikor nem szedte a xanaxot akkor is rengeteget evett de vékony volt szinte fogyott. Miért?
2010. dec. 23. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt tanáromnak a stressztől máj és gyomor problémái keletkeztek. Ez a folyamatos idegi feszültségtől van, az ember szervezete, szíve stb Olyan mintha folyamatosan 10.000métert futna.. egyszóval fel van pörgetve. Így érthető miért nem hízik... Másrészt a stressz nagyon komoly fizikai megbetegedéshez is vezet... A betegségek listáján szinte akármit el lehet kapni...
2010. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azthiszem a miértre a válaszoló megadta a választ.

Sajnos az utóbbi időben én is nagyon lefogytam, pedig ugyanannyit ettem, mint máskor. Észrevettem, hogy egy stresszes nap után, amikor nagyon sokat idegeskedtem szinte beesett estére a hasam és fájt is, úgy éreztem üres :S Amúgy is vékony vagyok, úgyhogy észrevehető volt. Mostanában szerencsére ha nem is eszek rendesen, mert sok a dolgom, nincsenek ilyen gondjaim. Érdekes, de van ilyen, sajnos...

2010. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!