Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet terhesség?

Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Március 11-én lefeküdtem a barátommal.. azaz körülbelül 2 héttel ezelőtt.. és nem védekeztünk.. akkor volt az ovulációm is. Szerdától (előző héten) eléggé görcsölt a hasam alatt.. de már azóta enyhült.. tegnapelőtt (20.-àn) megjött a menstruációm is.. és most 24 és 28 között vártam volna.. de hamarabb jött.. és ez most sokkal " hígabb " vagy hogy is mondjam.. és pár napja eléggé nagy étvágyú voltam..Most meg visszaszoktam a normál étrendre.. tegnap csináltam 3 db terhességi tesztet..Mind negatív lett.. jövőheten megyek nőgyógyászhoz.. azt szeretném tőletek kérdezni, hogy lehet ez terhesség?



2017. márc. 22. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2017. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyett érték az előző válaszolóval, szerintem is nem.
2017. márc. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
*értek
2017. márc. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor mitől lehetett ez az erős hasi görcs? Nem szokott ilyen lenni mentruaciom előtt.. legalább is még nem tapasztaltam ilyet előtte..
2017. márc. 23. 06:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Hany eve menstrualsz? A vilagon a legkiszamithatatlanabb dolog. Miert gorcsolsz menzesz elott? Nem is ertem a kerdest. Semmi koze amugy a teherbeeseshez, miert gorcsolnel amiatt? Ott is osszefuggeseket velsz felfedezni ahol nincs semmi. Most ez vagy azert van mert nagyon szeretned hogy terhes legyel, vagy mert nagyon nem szeretned.

Terhessegi tesztet akkor kell csinalni ha nem jon meg a menzeszed a vart idoben. Sokkal hamarabb nem er semmit es folosleges 3at is elhasznalni foleg, hogy el se telt meg ket het.

2017. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!