Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusban szülő kismamák?

Augusztusban szülő kismamák?

Figyelt kérdés
Augusztus 20-ra vagyok ki irva. Ti miben szeretnétek hazavinni majd a babát a kórházbol? Mivel valószinüleg nagyon meleg lesz, viszont mivel kisbaba, nemtudom milyen vastag ruhákat kéne vásárolni neki és mennyire rétegesen öltöztessem majd?
2017. márc. 23. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Aug.15-re vagyok kiírva,ha meleg lesz body és egy rövid kantáros kis naci,ha hüvösebb hosszú ujjú.Én vettem neki mindenből pár darabot,rövidet, hosszút,nem minden nap van nagyon meleg,jobb ha készülünk a hüvösebb napokra is :)
2017. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is aug.20-ra 😊

Nem tudhatjuk h 30 fok lesz e vagy hidegfront miatt 15 fok...

Ha rosszabb is lesz az idő az mégse mínusz

Jó lesz rá egy hosszúujjú body kis kabáttal és vékony pléd.

Ha meg meleg lesz kabi nélkül

Nálam második baba,anno védőnő mindig azt mondta csak egyel több ruhadb kell rájuk mint ami rajtunk van 😉

2017. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és ha kocsiban viszed haza ott úgyse fázik.
2017. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aug. 28ra vagyok kiirva... 3 baba es a 2 is csak 8 hos. Szoval tavaj juliusban szultem. Hidegfrontra jott igy vittrm meleg ruhat is. Egy vekony sapi hosszu ujju bady kisnadrag zokni egy vekony kardigan es kis pled eleg volz 21 fokban hoztam haza. Ha meleg lesz akkor is egy hosszu ujju bady es eegy kisnaci zokni boseg lesz. Keszulj mindkettovel...az a biztos.
2017. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Augusztus 21-i gyerekemet rövid ujjú body, vékony pamut rugdalózó, cérnasapka + takaró kombinációban vittük haza.

Hőségriadó utáni hidegfronttal jött, 18-20 fok volt, a csecsemősöket direkt megkérdeztük, hogy jó lesz-e - ezt te is megteheted majd.

Csak rövid body-ban (vagy rövid nadrágban...stb) hőség esetén se vittem volna, mivel az UV-sugárzástól is óvni kell, nem jó, ha az érzékeny bőrét direktben süti a nap, ilyen kicsit pedig még fizikai naptejjel se kenhetsz.

2017. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!